Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Zapytania o transport - aplikacja od TIMOCOM

Zapytania o transport: Jest to aplikacja w Systemie Smart Logistics firmy TIMOCOM umożliwiająca zawieranie umów bez korzystania z dodatkowych kanałów komunikacji. Dzięki temu pozwala oszczędzać czas i koszty operacyjne.

W aplikacji można definiować różne grupy adresatów, które będą powiadamiane o zapytaniu zgodnie z samodzielnie ustalonym harmonogramem lub/i zezwolić na automatyczną publikację oferty frachtu w aplikacji Frachty, dzięki czemu stanie się ona widoczna dla każdego użytkownika Systemu firmy TIMOCOM.

Po porównaniu otrzymanych i wyborze odpowiedniego usługodawcy za pomocą jednego kliknięcia inni zainteresowani otrzymają odmowę, a zapytanie o transport zmieni się automatycznie w zlecenie transportowe zawierające wszystkie uprzednio wprowadzone w zapytaniu informacje.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry