skip navigation

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Wózek widłowy / Wózek podnośnikowy

Wózki widłowe, a także wózki podnośnikowe, to urządzenia do transportu poziomego napędzane silnikiem, które najczęściej wykorzystuje się do transportu palet i pojemników typu Gitterbox. W magazynach służą także do wewnątrzzakładowego przeładunku towarów i do załadunku oraz rozładunku pojazdów transportowych. Operator wózka widłowego lub podnośnikowego musi dysponować odpowiednimi uprawnieniami, które może uzyskać po odbyciu stosownego kursu oraz zdaniu egzaminu.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry