Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Tracking

Tracking to inaczej stałe monitorowanie pojazdów (lub/i przesyłek) podczas transportu na podstawie danych GPS. Przeważnie zleceniobiorca (przewoźnik) udostępnia dane swojego pojazdu do trackingu załadowcy (spedytorowi bądź firmie z sektora produkcji i handlu), dzięki czemu zleceniodawca może na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się jego towar.

Takie możliwości daje aplikacja Tracking w Systemie Smart Logistics firmy TIMOCOM. Program trackingowy skupia wszystkie powszechnie stosowane systemy telematyczne, dzięki czemu można śledzić wszystkie swoje transporty na jednej mapie, bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami. Dane są wyświetlane w czasie rzeczywistym w sposób przejrzysty i spójny.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry