Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

TIMOCOM Identify

to serwis, który pomaga przy sprawdzaniu partnerów biznesowych. W celu zlecenia identyfikacji wymagane jest przesłanie wydrukowanej przez potencjalnego partnera biznesowego oferty z Systemu firmy TIMOCOM, kopii dokumentów udostępnionych przez niego w Profilach firm (lub uzyskanych bezpośrednio) oraz kompletnie wypełnionego formularza zlecenia wraz z podaniem powodów wątpliwości. Odpowiedni formularz i dokładne wymagania można znaleźć na stronie www.timocom.pl, w zakładce „Bezpieczeństwo”. Komplet dokumentów należy przesłać drogą e-mailową na adres identify@timocom.com lub faxem pod numer +49 211 88 26 50 00. Zespół TIMOCOM Identify potrzebuje maksymalnie 5 godzin roboczych, aby przeprowadzić kompleksową i bezpłatną kontrolę. Odpowiedź udzielana jest pisemnie w dni robocze w godzinach od 08:00 do 17:00.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry