skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

TIMOCOM Identify

to serwis, który pomaga przy sprawdzaniu partnerów biznesowych. W celu zlecenia identyfikacji wymagane jest przesłanie wydrukowanej przez potencjalnego partnera biznesowego oferty z Systemu firmy TIMOCOM, kopii dokumentów udostępnionych przez niego w Profilach firm (lub uzyskanych bezpośrednio) oraz kompletnie wypełnionego formularza zlecenia wraz z podaniem powodów wątpliwości. Odpowiedni formularz i dokładne wymagania można znaleźć na stronie www.timocom.pl, w zakładce „Bezpieczeństwo”. Komplet dokumentów należy przesłać drogą e-mailową na adres identify@timocom.com lub faxem pod numer +49 211 88 26 50 00. Zespół TIMOCOM Identify potrzebuje maksymalnie 5 godzin roboczych, aby przeprowadzić kompleksową i bezpłatną kontrolę. Odpowiedź udzielana jest pisemnie w dni robocze w godzinach od 08:00 do 17:00.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry