skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

TC Truck&Cargo®

to największa w Europie giełda ładunków i wolnych przestrzeni ładunkowych. To sztandarowy produkt firmy TIMOCOM Soft- und Hardware GmbH, która jest liderem na rynku. TC Truck&Cargo® to platforma, która umożliwia zawieranie zleceń transportowych, eliminując problemy kosztownych pustych przebiegów oraz bariery w pozyskaniu zagranicznych partnerów biznesowych. Z TC Truck&Cargo® korzystają firmy jednoosobowe oraz średnie i duże przedsiębiorstwa. Program działa obecnie w 44 krajach europejskich i został przetłumaczony na 24 języki. Do dyspozycji użytkowników programu codziennie jest nawet do 500.000 ofert, które zgłaszane są do systemu przez ponad 110.000 sprawdzonych międzynarodowych klientów. Daje to wynik ponad 516 mln ton ładunków rocznie. Baza danych ma przejrzystą budowę programową i jest łatwa w obsłudze. W giełdzie oferowane są ładunki wszystkich rodzajów; od przesyłek małych do ładunków ponadgabarytowych oraz wolne przestrzenie ładunkowe; od konwencjonalnych ciężarówek z przyczepami do naczep z silosami. Giełda została także rozszerzona o praktyczne rozwiązanie dla specjalistów z branży KEP (przesyłki kurierskie, ekspresowe i pocztowe). Giełda transportowa TC Truck&Cargo® zapewnia dostęp do krajowych i międzynarodowych ofert oraz do ofert wewnątrz innych państw (kabotaż). Podstawową zaletą oprogramowania TIMOCOM są bezpośrednie oferty ładunków zamieszczane przez sprawdzone międzynarodowe firmy. To gwarantuje wyższe stawki za fracht oraz krótsze terminy płatności.

Patrz również:

  • Giełdy transportowe / Giełdy ładunków

    Giełdy transportowe / Giełdy ładunków to wirtualne rynki używane głównie przez spedytorów i przewoźników. Użytkownik giełdy może oferować na niej swoje frachty, dla których nie posiada jeszcze [...]

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry