skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

TC eBid®

to Europejska Platforma Przetargowa online dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego (firm załadowczych z sektora przemysłowo-handlowego, jak również dla spedytorów dokonujących załadunków i usługodawców transportowych). Program pozwala załadowcom na łatwe przeprowadzanie przetargów na przewóz ładunków na stałych trasach w oparciu o umowy długoterminowe, z kolei przewoźnikom ułatwia dostęp do międzynarodowych przedsiębiorstw, zapewnia im płynność finansową i stabilność zatrudnienia. Ogłaszając tylko jeden przetarg przy pomocy TC eBid® można dotrzeć do 36.000 potencjalnych, sprawdzonych usługodawców transportowych z całej Europy. Program TC eBid® działa obecnie w 44 krajach europejskich i został przetłumaczony na 24 języki. Innowacyjny produkt TIMOCOM na dobre wyeliminował największe wady tradycyjnego sposobu ogłaszania przetargów na przewóz ładunków (poprzez wysoką standaryzację i łatwą obsługę oszczędza się na kosztach całego procesu, rozległa ilość usługodawców transportowych zwiększa przy tym przejrzystość rynkową). Praca z programem umożliwia dostęp do ogromnej ilości frachtów jak i wolnych przestrzeni ładunkowych. To praktyczne i innowacyjne narzędzie, za pomocą którego można znaleźć liczne zachodnie oferty oraz bezpiecznie i efektywnie składać dyspozycje na całą Europę.

Patrz również:

  • Logistyka kontraktowa

    to usługa logistyczna, która obejmuje szereg operacji prowadzonych na powierzchni magazynowej wraz z usługami dodatkowymi. Najczęściej dotyczy centralnego magazynu klienta, który zdecydował się na [...]

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry