Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

System zarządzania transportem

System zarządzania transportem (TMS) to narzędzie ułatwiające pracę dysponentom. Dzięki niemu mogą oni opracowywać i zarządzać otrzymanymi od nadawców /producentów zleceniami transportowymi, a także planować całe trasy przejazdu lub tylko ich odcinki. System umożliwia również sprawdzenie poziomu wykorzystania w danej chwili swojej floty pojazdów, a dzięki połączeniu go z zainstalowanym w pojeździe urządzeniem GPS, lokalizowanie i monitorowanie tego pojazdu. Ponadto za pomocą TMS można dokonywać rozliczeń i wystawiać faktury, co wspomaga pracę wewnętrznej księgowości przedsiębiorstwa.

Patrz również:

  • Systemy do zarządzania oknami czasowymi w magazynach

    Systemy do zarządzania oknami czasowymi w magazynach powstały głównie z myślą o skróceniu czasu oczekiwania na za- i rozładunek. By towar mógł zostać rozładowany np. w supermarkecie, spedytor lub kierowca musi wcześniej, za pośrednictwem takiego właśnie

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry