skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Przetargi - aplikacja firmy TIMOCOM

Przetargi to aplikacja w Systemie Smart Logistics firmy TIMOCOM przeznaczona dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego (od firm z sektora przemysłowo-handlowego, poprzez spedytorów, aż do usługodawców transportowych). Umożliwia ona załadowcom łatwe przeprowadzanie przetargów na przewóz ładunków na stałych trasach w oparciu o umowy długoterminowe, z kolei przewoźnikom ułatwia dostęp do międzynarodowych przedsiębiorstw, zapewnia im płynność finansową i stabilność zatrudnienia. Ogłaszając tylko jeden przetarg transportowy przy pomocy aplikacji, można dotrzeć do ponad 45.000 potencjalnych, sprawdzonych usługodawców transportowych z całej Europy. Aplikacja Przetargi transportowe działa obecnie w 46 krajach europejskich i została przetłumaczona na 24 języki. Dzięki innowacyjności ten produkt firmy TIMOCOM na dobre wyeliminował największe wady tradycyjnego sposobu ogłaszania przetargów na przewóz ładunków (poprzez wysoką standaryzację i łatwą obsługę oszczędza się na kosztach całego procesu, rozległa ilość usługodawców transportowych zwiększa przy tym przejrzystość rynkową). Praca z aplikacją umożliwia dostęp do ogromnej ilości frachtów oraz wolnych przestrzeni ładunkowych. To praktyczne i narzędzie, za pomocą którego można znaleźć liczne oferty międzynarodowe oraz bezpiecznie i efektywnie składać dyspozycje na całą Europę.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry