skip navigation

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Profile firm - aplikacja firmy TIMOCOM

to największy i najbezpieczniejszy europejski indeks firm transportowych zintegrowany z międzynarodową giełdą transportową w Systemie Smart Logistics firmy TIMOCOM. Zawiera on szczegółowe profile przedsiębiorstw, łącznie z danymi kontaktowymi ponad 45.000 aktywnych, sprawdzonych dostawców usług transportowych i logistycznych z całej Europy. Katalog daje użytkownikom możliwość znalezienia odpowiednich partnerów biznesowych. To w nim każda firma tworzy swoją profesjonalną wizytówkę, udostępniając dane o rodzaju działalności, posiadanym taborze i obsługiwanych relacjach. Można tam znaleźć tylko firmy aktualnie dostępne w Systemie (nie ma tzw. „martwych dusz”).

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry