skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Produkcja

Produkcja to zarówno wytwarzanie, przygotowywanie jak i przetwarzanie dóbr materialnych oraz usług.

Jest to proces trwający od momentu rozpoczęcia tworzenia produktu, aż do chwili jego sprzedaży. Może być postrzegany jako proces wytwórczy bądź produkcyjny. Pod pojęciem proces wytwórczy rozumie się przede wszystkim aspekt techniczny, w którym to surowce lub wyroby gotowe (czynniki produkcji) są pozyskiwane i poddawane obróbce. Analiza procesu produkcji obejmuje ponadto zagadnienia dotyczące ekonomiki przedsiębiorstwa, takie jak na przykład rodzaj i ilość produktów. Produkcja zatem to złożone działanie, składające się z wielu różnych etapów, którego efektem końcowym jest gotowy produkt.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry