skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Oferty transportowe

to krajowe i międzynarodowe oferty zarówno frachtów, jak i wolnych pojazdów, wystawiane przez przewoźników i spedytorów najczęściej na giełdzie transportowej. Proponowane klientom towary i usługi w zakresie transportu są szczegółowo opisane i w łatwy sposób można skontaktować się z każdym partnerem biznesowym w celu podjęcia współpracy (dysponent otrzymuje oferty transportowe w przejrzystym zestawieniu i może szybko sprzedać ładunek lub optymalnie załadować własny pojazd). Możliwe i wskazane zarazem jest także wpisywanie ofert własnych, aby jeszcze skuteczniej wykorzystywać swój park samochodowy lub dostarczyć powierzony towar na miejsce i czas. Wprowadzając do giełdy oferty transportowe, usługodawcy redukują kosztowne puste przebiegi, a zleceniodawcy mają szansę na znalezienie wiarygodnego przewoźnika. Na giełdzie oferowane są ładunki oraz wolne przestrzenie w ciężarówkach i pojazdach dostawczych wszystkich rodzajów. Dzięki temu każdy z uczestników tej wymiany może wpisywać własne oferty transportowe oraz dokonywać selekcji ofert w oparciu o konkretne potrzeby.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry