Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Oferty frachtu / Oferty ładunku

Oferty frachtu / Oferty ładunku to oferty dotyczące różnych rodzajów towarów do przewiezienia (krajowych i międzynarodowych). Zleceniodawcy (zazwyczaj spedytorzy) udostępniają takie oferty najczęściej na giełdzie transportowej. Oferent wprowadza szczegółowe informacje odnośnie wielkości, rodzaju i ciężaru ładunku, miejsca jego odbioru i przeznaczenia, wymagany typ pojazdu oraz najważniejsze instrukcje wysyłkowe. Po kliknięciu na określoną ofertę inny użytkownik (w tym przypadku najczęściej przewoźnik) otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące danego frachtu i może łatwo skontaktować się ze zleceniodawcą w celu podjęcia ładunku do przewozu.

Patrz również:

  • Giełdy transportowe / Giełdy ładunków

    Giełdy transportowe / Giełdy ładunków to wirtualne rynki używane przez spedytorów i przewoźników, a także firmy z sektora produkcji i handlu. Użytkownik giełdy może oferować na niej swoje frachty, dla których nie posiada jeszcze transportu, bądź wolne

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry