skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Internetowa giełda ładunków

Internetowa giełda ładunków to zaawansowana technologicznie platforma teleinformatyczna zaprojektowana z myślą o całej branży TSL. Narzędzie to w zaledwie kilku krokach umożliwia wyszukiwanie i wprowadzanie międzynarodowych ofert frachtów i wolnych pojazdów przez uczestników łańcucha transportowego z całej Europy. Program pozwala na wdrożenie efektywnych mechanizmów wymiany informacji i nowoczesnych technik komunikacji w czasie rzeczywistym, a tym samym umożliwia wydajniejsze zarządzanie flotą i ładunkami przez 24h na dobę, niezależnie od dnia tygodnia czy roku. Internetowa giełda transportowa to pole spotkań biznesowych, wzajemnej wymiany informacji i danych oraz miejsce gromadzenia ofert. Z internetowej giełdy ładunków można korzystać na komputerze z dostępem do Sieci oraz mobilnie przy wykorzystaniu aplikacji na tablet lub smartfon. Przewoźnicy i spedytorzy mogą zatem logować się do niezbędnych programów zawsze wtedy, gdy ich potrzebują. Aby zawierane transakcje były nie tylko szybkie, ale także bezpieczne, warto zainwestować w sprawdzoną giełdę ładunków.

Patrz również:

  • Giełdy transportowe / Giełdy ładunków

    Giełdy transportowe / Giełdy ładunków to wirtualne rynki używane przez spedytorów i przewoźników, a także firmy z sektora produkcji i handlu. Użytkownik giełdy może oferować na [...]

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry