Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Interfejsy (APIs)

Interfejsy (APIs) są coraz ważniejszym elementem cyfryzacji branży transportowo-logistycznej. Usprawniają one codzienne procesy i czynią je wydajniejszymi. Dzięki nim można zintegrować własny system TMS z oprogramowaniem giełdy transportowej. Ułatwia to wyszukiwanie oraz oferowanie frachtów i wolnych pojazdów na giełdzie ładunków, a także umożliwia monitorowanie wszystkich swoich transportów na jednej mapie. Pozwala to spedytorowi oszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z podwójnym wpisywaniem danych oraz przełączaniem się pomiędzy programami do komunikacji. Przykładami takich interfejsów są: API Giełda transportowa, API Zlecenia transportowe oraz API Tracking firmy TIMOCOM.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry