skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Interfejsy (APIs)

Interfejsy (APIs) są coraz ważniejszym elementem cyfryzacji branży transportowo-logistycznej. Usprawniają one codzienne procesy i czynią je wydajniejszymi. Dzięki nim można zintegrować własny system TMS z oprogramowaniem giełdy transportowej. Ułatwia to wyszukiwanie oraz oferowanie frachtów i wolnych pojazdów na giełdzie ładunków, a także umożliwia monitorowanie wszystkich swoich transportów na jednej mapie. Pozwala to spedytorowi oszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z podwójnym wpisywaniem danych oraz przełączaniem się pomiędzy programami do komunikacji. Przykładami takich interfejsów są: API Giełda transportowa, API Zlecenia transportowe oraz API Tracking firmy TIMOCOM.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry