Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Inteligentne Systemy Transportowe

Inteligentne Systemy Transportowe (ITS) to systemy, które stanowią szeroki zbiór różnorodnych technologii (telekomunikacyjnych, informatycznych, automatycznych i pomiarowych) oraz technik zarządzania stosowanych w transporcie w celu ochrony życia uczestników ruchu, zwiększenia efektywności procesu transportowego oraz ochrony zasobów środowiska naturalnego. ITS wpływa na poprawę warunków podróżowania w zakresie multimodalnym, zwiększa przepustowości sieci ulic, wpływa na zmniejszenie liczby wypadków, skrócenie czasu podróży i spadek zużycia energii, redukuje koszty zarządzania taborem drogowym oraz koszty związane z utrzymaniem i renowacją nawierzchni, a także zwiększa korzyści ekonomiczne w regionach.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry