Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Giełda Transportowa firmy TIMOCOM

to największa w Europie giełda ładunków i wolnych przestrzeni ładunkowych. To sztandarowy produkt firmy TIMOCOM, która jest liderem na rynku. Giełda, będąca częścią Marketplace, umożliwia zawieranie zleceń transportowych, eliminując problemy kosztownych pustych przebiegów oraz bariery w pozyskaniu zagranicznych partnerów biznesowych. Z Giełdy Transportowej TIMOCOM korzystają zarówno firmy jednoosobowe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Program działa obecnie w 46 krajach europejskich i został przetłumaczony na 24 języki. Do dyspozycji klientów codziennie jest nawet do 1.000.000 ofert, które zgłaszane są przez ponad 154.000 sprawdzonych międzynarodowych użytkowników. Daje to wynik blisko 174 mln ofert rocznie. Giełda jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, a oferowane są na niej ładunki wszystkich rodzajów (od przesyłek małych do ładunków ponadgabarytowych) oraz wolne przestrzenie ładunkowe (od konwencjonalnych ciężarówek z przyczepami do naczep z silosami). Na co dzień zapewnia dostęp do krajowych i międzynarodowych ofert oraz do ofert wewnątrz innych państw (kabotaż). Giełda Transportowa została także rozszerzona o praktyczne rozwiązanie dla specjalistów z branży KEP (przesyłki kurierskie, ekspresowe i pocztowe). Podstawową zaletą giełdy, podobnie jak całego  TIMOCOM Marketplace, są bezpośrednie oferty ładunków zamieszczane przez sprawdzone międzynarodowe firmy. Gwarantuje to wyższe stawki za fracht oraz krótsze terminy płatności.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry