Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Giełdy transportowe / Giełdy ładunków

Giełdy transportowe / Giełdy ładunków to wirtualne rynki używane przez spedytorów i przewoźników, a także firmy z sektora produkcji i handlu. Użytkownik giełdy może oferować na niej swoje frachty, dla których nie posiada jeszcze transportu, bądź wolne pojazdy, dla których poszukuje zlecenia. Jedna z największych internetowych giełd transportowych w Europie należy do TIMOCOM, firmy z sektora FreightTech. Dziennie publikowanych jest niej aż do 1.000.000 ofert frachtów i wolnych pojazdów z 46 europejskich krajów, zgłaszanych przez ponad 156.000 użytkowników.

Patrz również:

  • Giełda ofert transportowych

    Giełda ofert transportowych, zwana też giełdą frachtów i przestrzeni ładunkowych, to wirtualny rynek przeznaczony dla spedytorów i przewoźników, a także firm z sektora produkcji i handlu. Dzięki możliwości zgłaszania nadmiarowych lub brakujących ofert

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry