skip navigation

Giełda powierzchni magazynowych i logistycznych

Dzięki giełdzie magazynowej użytkownicy mogą ogłaszać i znajdować dokładnie dopasowane powierzchnie magazynowe i logistyczne. Największa internetowa giełda magazynowa w Europie należy do TIMOCOM, usługodawcy IT w obszarze logistyki. Pomaga ona w redukowaniu wolnych powierzchni, poprawie wykorzystania zdolności produkcyjnej i w elastycznym reagowaniu na pojawiające się sytuacje podbramkowe. W giełdzie znajduje się do 30.000 ofert powierzchni magazynowych i logistycznych z 44 krajów, które ogłaszane są w 24 językach.

Patrz również:

  • Giełda powierzchni magazynowych

    Internetowa giełda powierzchni magazynowych jest wyszukiwarką magazynów. Za jej pośrednictwem udostępnia się wolne magazyny i powierzchnie magazynowe. Usługodawcy korzystają z platformy, by [...]

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry