Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Giełda ofert transportowych

Giełda ofert transportowych, zwana też giełdą frachtów i przestrzeni ładunkowych, to wirtualny rynek przeznaczony dla spedytorów i przewoźników, a także firm z sektora produkcji i handlu. Dzięki możliwości zgłaszania nadmiarowych lub brakujących ofert przewozowych i ładunkowych użytkownicy giełdy osiągają optymalne wykorzystanie mocy przerobowych, zdobywają nowe zamówienia, unikają kosztownych pustych przebiegów, zwiększają wydajność działania, poprawiają rentowność. Giełda transportowa to nowoczesny system teleinformatyczny, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do tysięcy ofert frachtów i wolnych pojazdów umieszczanych w jednym miejscu przez krajowe i międzynarodowe firmy z sektora TSL.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry