skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Giełda ofert transportowych

Giełda ofert transportowych, zwana też giełdą frachtów i przestrzeni ładunkowych, to wirtualny rynek przeznaczony dla spedytorów i przewoźników, a także firm z sektora produkcji i handlu. Dzięki możliwości zgłaszania nadmiarowych lub brakujących ofert przewozowych i ładunkowych użytkownicy giełdy osiągają optymalne wykorzystanie mocy przerobowych, zdobywają nowe zamówienia, unikają kosztownych pustych przebiegów, zwiększają wydajność działania, poprawiają rentowność. Giełda transportowa to nowoczesny system teleinformatyczny, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do tysięcy ofert frachtów i wolnych pojazdów umieszczanych w jednym miejscu przez krajowe i międzynarodowe firmy z sektora TSL.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry