Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Bezpieczeństwo przesyłek

Bezpieczeństwo przesyłek to kluczowy wyznacznik jakościowy nowoczesnej usługi logistycznej. Klienci oczekują od firm pełnej kontroli nad procesem transportu, gdyż każda przesyłka ma dla nadawcy unikalną wartość. Jest wiele metod, których zastosowanie pozwala zagwarantować bezpieczeństwo przesyłanym towarom. Firmy inwestują przede wszystkim w wyposażenie floty w systemy kontroli pojazdów, najczęściej oparte na technologii GPS. Tego rodzaju systemy zapewniają przetwarzanie danych o przesyłce w czasie rzeczywistym; pozwalają na monitorowanie trasy przejazdu, przestrzeni ładunkowej oraz czynności związanych z jej otwieraniem. Systemy informują również o awarii pojazdu lub przestoju w ruchu oraz ostrzegają dyspozytorów, gdy pojazd zjedzie z wyznaczonej trasy.

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry