Leksykon transportowy

Leksykon transportowy

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Flow Logistics

Flow Logistics to nowoczesny system dystrybucji, w którym produkty w formie gotowej do wysyłki bezpośrednio z terminala trafiają do sortowni lub terminali cross-dockingowych (czas przebywania przesyłki w terminalu skrócony zostaje do minimum). Produkty są tam rozbijane na mniejsze partie i razem z innymi towarami wysyłane do poszczególnych odbiorców. Niekiedy towar przemieszczany jest z pojazdu dostawcy wprost na pojazd odbiorcy bez fazy sortowania. Flow Logistics zapewnia wysoką przepustowość i dokładną realizację harmonogramów, jest ukierunkowana na zwiększanie efektywności łańcucha dostaw oraz eliminację zbędnych kosztów, a głównym jej celem jest szybkie reagowanie na potrzeby konsumenta. W koncepcji tej operator logistyczny przejmuje monitorowanie produktów za pomocą systemu informatycznego w całym łańcuchu dostaw.

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Brakuje ważnych informacji. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych..

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej