Karzol Trans

Firma Karzol-Trans powstała w roku 1997, a jej zarząd dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w transporcie krajowym i międzynarodowym. Właściciele to osoby prywatne. Firma posiada siedzibę w Monor, gdzie znajdują się warsztaty samochodowe dostosowane do konserwacji i naprawy pojazdów, jak i również myjnie i warsztat naprawy karoserii. Poza tym w siedzibie do dyspozycji jest również stacja benzynowa AS24. Przedsiębiorstwo zajmuje się międzynarodowym transportem, fokus to transport żywności i mrożonych produktów. Firma wyspecjalizowała się w obszarze spedycji wysokiej jakości, także w transporcie delikatnych technicznych artykułów. Jej praca obejmuje przede wszystkim transporty na zachód i południe Europy, podejmuje jednak zlecenia transportowe do wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej.

W artykule na nasze pytania odpowiada Zoltán Joós, Jr., współwłaściciel firmy Karzol-Trans.

TC: Czy mógłby Pan przytoczyć sytuacje, w których dzięki Inkaso TIMOCOM pomogliśmy skutecznie rozwiązać jakiś problem?

IJZ: Jeden z naszych parterów nie uregulował płatności powołując się na fakt, że nie oddaliśmy palet po wykonaniu transportu. Nasz pracownik odpowiedzialny za transporty nie osiągnał żadnego porozumienia z nimi, pomimo dłuższej wymianie korespondencji. Według umowy nie byliśmy zobligowani do oddania palet. Po mediacji ze strony TIMOCOM kontrahenci byli skłonni do zapłaty reszty pieniędzy za wykonany transport.

TC: Jak oceniacie naszą usługę? Jaką opinię posiadacie na temat naszej usługi?

IJZ: Dla naszej firmy została wyodrębniona osoba kontaktowa. Pomaga nam przy realizacji starszych spraw i prowadzeniu nowych zleceń. Nasza współpraca jest znakomita. Otrzymujemy odpowiedzi na nasze pisma w ciągu 1-2 dni. Przy trudniejszych zleceniach inkaso otrzymujemy porady, jak możliwie najszybciej rozwiązać poszczególne sprawy.

TC: Czy polecilibyście Państwo Międzynarodowe Inkaso TIMOCOM również innym firmom?

IJZ: Tak, ponieważ unikamy w ten sposób mnóstwo dodatkowej pracy i procedur prawnych. Nieuregulowane płatności przekraczające 30 dni skutecznie się zmniejszają."

Nasza usługa Inkaso się opłaca!

Nierzetelni klienci są zagrożeniem dla wszystkich firm. W przypadku problemów spowodowanych opieszałymi płatnikami wkracza prawnik TIMOCOM – Alexander Oebel ze swoim zespołem. Są do dyspozycji dla wszystkich klientów TIMOCOM i pomagają w egzekwowaniu należności w drodze postępowania pozasądowego, osiągając w zeszłym roku (2017) skuteczność 89%.

Nasz dział windykacji należności wywołuje poza tym jeszcze jeden skutek: staramy się odstraszać problematyczne firmy przed skorzystaniem z naszego oprogramowania, w ten sposób niektóre czarne owce nie mają odwagi aby do nas się zgłosić.

Skorzystaj również z naszych usług Inkaso! Oprócz opłaty manipulacyjnej w wysokości 20,00 € naliczamy premię tylko w przypadku skutecznej windykacji i to na podstawie obowiązującego prawa niemieckiego.

Do góry