Hermes Forwards Srl.

Hermes Forwards Srl. to rumuńska firma transportowo-spedycyjna. Zespół blisko 20 osób dysponuje szerokim i uznanym doświadczeniem na rumuńskim i międzynarodowym rynku spedycyjnym w Europie. Firma działa na terenie całej Rumiunii; posiada oddziały w Bukareszcie, Timisoara, Devie, Satu Mare jak i również w Miercurea Ciuc. Sieć spedycyjna gwarantuje rozwiniętą, niezawodną i uznaną jakość. Codzienna dostępna flota obejmuje ponad 2000 pojazdów. Wśród partnerów znajdują się międzynarodowe firmy, małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Europy.

TC: Czy mógłby Pan przytoczyć sytuacje, w których Międzynarodowe Inkaso TIMOCOM pomogło skutecznie rozwiązać jakiś problem?

Csaba Török: Możemy mówić o dużej ilości spraw zakończonych sukcesem, wskaźnik powodzenia oscyluje w granicach 93,75%. Mieliśmy wiele spraw, w których odzyskana przy Państwa pomocy kwota wynosiła ponad 10.000€. W trakcie współpracy moi koledzy nauczyli się współdziałać z waszymi pracownikami, tak możemy trudne pojedyncze przypadki zakończyć jeszcze efektywniej i szybciej. Wymagana płatność nie przychodzi w każdym przypadku w całości, czasem w częściach, jednak to również odnotowujemy jako sukces.

TC: Kiedy dochodzą Państwo do wniosku, aby przekazać do Międzynarodowego Inkaso TIMOCOM trudną sprawę, wykraczającą ponad własne siły i możliwości? Jakie rozwiązania oferuje nasz serwis inkaso jeszcze przed ewentualnymi długimi prawnymi negocjacjami?

Csaba Török: Oddajemy sprawę Międzynarodowemu Inkaso TIMOCOM we wszystkich przypadkach, kiedy termin płatności został przekroczony o 30 dni i nie posiadamy żadnych informacji zwrotnych na temat zapłaty. "Korzystamy z Państwa usług przede wszystkim w przypadku zagranicznych firm, ponieważ międzynarodowy zespół skuteczniej opracowuje te kraje. Szybkie i skuteczne postępowanie, transparentna, konkretna komunikacja odnośnie różnorodnych spraw są traktowane jako usługi dodatkowe."

Do góry