TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Optymalnie dopasowane do przewoźnika - te produkty pomogą osiągnąć sukces Twojej firmie:

"TimoCom ma wszystko czego potrzebuję: miliony ładunków na rynku spot i korzystne stałe zlecenia transportowe na rynku logistyki kontraktowej. Dzięki temu mogę unikać pustych przebiegów i jednocześnie planować z dużym wyprzedzeniem."

Pobierz bezpłatnie

Zaloguj się i pobierz plik instalacyjny TC Login!


Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji pod numerem +48 67 352 15 01.

Optymalnie dopasowane do przewoźnika - te produkty pomogą osiągnąć sukces Twojej firmie:

Wkrocz na rynek spot! To tu firmy spedycyjne oferują krótkoterminowe zlecenia transportowe.
Czytaj więcej

Do pół miliona ofert frachtów i wolnych pojazdów dziennie, międzynarodowe zlecenia transportowe, a także ładunki powrotne – wszystko, co pozwoli Ci uniknąć pustych przebiegów, znajdziesz w wiodącej na europejskim rynku giełdzie transportowej TC Truck&Cargo®. To tu europejscy spedytorzy jak również przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe ogłaszają zlecenia transportowe dotyczące np. frachtów z i do Niemiec czy Polski. I najważniejsze: korzystna miesięczna opłata ryczałtowa zwraca się z reguły już przy pierwszym zleceniu!

Korzyści dla Ciebie:

 • Pomoc w unikaniu kosztownych pustych przebiegów
 • Ponad 516 milionów ton ładunków rocznie
 • Korzystna miesięczna opłata ryczałtowa

Ekskluzywny bonus dla przewoźników:

Jako klient TC Truck&Cargo® możesz całkowicie bezpłatnie składać swoje oferty na platformie TC eBid®.

Przekonaj się sam!

Przetestuj już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco nawet do 4 tygodni giełdę transportową TC Truck&Cargo®.

Pobierz bezpłatnie

Przewaga konkurencyjna dzięki lokalizacji pojazdów. Umożliwiając monitorowanie pozycji swoich pojazdów sygnalizujesz zleceniodawcy, że jesteś godny zaufania!
Czytaj więcej

Rozwiązanie kalkulacyjno – trackingowo jest idealne dla przedsiębiorców transportowych! Na program składają się trzy wydajne produkty: Dzięki możliwości lokalizacji pojazdów różnych usługodawców, oferujesz więcej, niż Twoja konkurencja. Pozwól monitorować Twoje pojazdy swoim zleceniodawcom i zasygnalizuj, że jesteś godny zaufania. Poza tym, z pomocą zintegrowanego z giełdą modułu do kalkulacji i planowania tras, będziesz zawsze dobrze przygotowany do negocjacji cenowych ze spedytorami i zleceniodawcami.

Korzyści dla Ciebie:

 • Przewaga konkurencyjna dzięki możliwości lokalizowania pojazdów
 • Brak instalacji, brak kosztów związanych z montażem: Wystarczy wykorzystać dotychczasowe urządzenie telematyczne
 • Zwiększenie bezpieczeństwa transportów

Kalkulacja zamiast spekulacji

Dzięki dostępnym w TC eMap® obszernym możliwościom planowania, szybko obliczysz swoje koszty (na przykład koszty myta, benzyny), co ułatwi Ci zajęcie dobrej pozycji wyjściowej podczas negocjacji cenowych ze zleceniodawcą.

Widzisz miejsce rozładunku zamiast jechać w nieznane

TC eMap® podnosi bezpieczeństwo Twojej firmy transportowej! Dzięki niemu możesz bowiem wyświetlić zintegrowaną mapę w widoku standardowym, satelitarnym bądź topograficznym. W ten sposób sprawdzisz, czy na miejscu rozładunku rzeczywiście znajduje się teren przemysłowy lub magazyn.

Przekonaj się sam!

Przetestuj już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco nawet do 4 tygodni rozwiązanie kalkulacyjno-trackingowe TC eMap®.

Pobierz bezpłatnie

Składaj bezpłatnie swoje oferty! Tutaj załadowcy i spedytorzy ogłaszają przetargi na długoterminowe zlecenia transportowe.
Czytaj więcej

Z platformą przetargową zapewnisz sobie stałe zlecenia transportowe bezpośrednio od nadawców. Przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe ogłaszają tu bowiem swoje ładunki i szukają rzetelnych firm transportowych do regularnych przewozów nie tylko w kraju, ale i na terenie całej Europy. Dla Ciebie oznacza to możliwość pełnego wykorzystania swoich pojazdów i zaplanowania przychodów.

Korzyści dla Ciebie:

 • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym kontraktom transportowym
 • Bezpośredni kontakt do załadowców z całej Europy
 • Średnio 500 przetargów transportowych miesięcznie

Ekskluzywny bonus dla przewoźników:

Jako klient TC Truck&Cargo® możesz zupełnie bezpłatnie składać swoje oferty do przetargów ogłaszanych na platformie TC eBid®.

Przekonaj się sam!

Przetestuj już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco nawet do 4 tygodni europejską platformę przetargową TC eBid®.

Pobierz bezpłatnie

Sposób, dzięki któremu zostaniesz zauważony: Załóż profil swojego przedsiębiorstwa w indeksie firm transportowych.
Czytaj więcej

Dobra opinia w TimoCom i wysoka jakość świadczonych usług przyciągają kontrahentów. Aby się tak jednak stało, niezbędne jest wpisanie swojego przedsiębiorstwa do TC Profile®! W europejskim indeksie firm transportowych online możesz przedstawić swoją firmę uzupełniając dane kontaktowe oraz informacje dodatkowe, jak na przykład posiadaną flotę pojazdów, rodzaje nadwozia czy preferowane relacje. Nie ma prostszej drogi, aby zostać znalezionym przez potencjalnego partnera biznesowego z branży produkcyjnej lub handlowej!

Korzyści dla Ciebie:

 • Więcej możliwości biznesowych: Nowi zleceniodawcy
 • Bezpłatna reklama Twojej firmy w całej Europie
 • Dostępność bezpośrednio z poziomu TC Truck&Cargo® i TC eBid®

Przekonaj się sam!

Już teraz, jako nowy klient TC Truck&Cargo® lub TC eBid® przetestuj także, bezpłatnie i niezobowiązująco nawet do 4 tygodni, indeks firm transportowych TC Profile®.

I najważniejsze:

TC Profile® jest nieodłączną częścią platform TimoCom.

Pobierz bezpłatnie

Przekonaj się sam! Przetestuj bezpłatnie i niezobowiązująco nawet do 4 tygodni platformy zleceń oferowane przez TimoCom.

Pobierz bezpłatnie
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.