TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Uprzednio sprawdzając nie ryzykujeszTimoCom Identify

Codziennie staramy się o to, aby nasi użytkownicy mogli wydajnie i pewnie pracować z naszymi programami. Aby transakcje, zawierane bezpośrednio pomiędzy uczestnikami platformy, przebiegały poprawnie, ważne jest również przestrzeganie przez wszystkich obowiązku staranności kupieckiej.

Sprawdzanie tożsamości potencjalnego partnera biznesowego:

  • Zażądanie od potencjalnego partnera biznesowego przesłania wydruku danej oferty z TC Truck&Cargo®, przez co można bezpośrednio sprawdzić, czy posiada on dostęp do giełdy transportowej.
  • Poproszenie partnera biznesowego o przesłanie, w celu identyfikacji, dokumentów, które są niezbędne w przypadku transakcji z nowymi kontrahentami.
  • Dokonanie porównania pomiędzy informacjami zawartymi w przesłanych dokumentach, a tymi, widocznymi w profilu firmy w TC Profile®.
  • Porównanie danych osoby kontaktowej, na przykład upewnienie się, czy nazwisko, numer telefonu i adres e-mail zostały wprowadzone w TC Profile® oraz czy są zgodne.

Jeśli, po przeprowadzeniu kontroli, nadal wystąpią uzasadnione podejrzenia co do spójności przesłanych danych, wówczas TimoCom Identify pomoże sprawdzić tożsamość potencjalnego partnera.

W celu zlecenia identyfikacji, wymagane jest przesłanie:

  • wydrukowanej przez potencjalnego partnera biznesowego oferty z TC Truck&Cargo®
  • kopii uzyskanych dokumentów firmowych potencjalnego partnera biznesowego
  • kompletnie wypełnionego formularza zlecenia wraz z podaniem powodów wątpliwości

Komplet dokumentów należy przesłać drogą e-mailową na adres identify@timocom.com lub faxem pod numer +49 211 88 26 50 00. Zespół TimoCom Identify potrzebuje maksymalnie 5 godzin roboczych, aby przeprowadzić kompleksową i bezpłatną kontrolę. Odpowiedź udzielana jest pisemnie w dni robocze w godzinach od 08:00 do 17:00.

Leksykon transportowy – Kompendium wiedzy o transporcie

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.