skip navigation

Lider wśród giełd ładunków!

Z TIMOCOM działasz szybko i efektywnie na rynku spot niezależnie od tego, czy jesteś usługodawcą transportowym czy zleceniodawcą. Dzięki nowoczesnej giełdzie ładunków znajdziesz kontrahentów, których szukasz. Twoje korzyści: zyskujesz nowe możliwości biznesowe, zwiększasz obroty i zmniejszasz liczbę pustych przebiegów. Skorzystaj również z naszych ofert specjalnych dla dostawców usług kurierskich (KEP) lub znajdź fracht albo przestrzeń ładunkową przy pomocy naszej aplikacji mobilnej.

Łatwe wyszukiwanie ładunków

Na giełdzie transportowej każdego dnia dostępnych jest aż do 800.000 międzynarodowych ofert wolnych pojazdów i ładunków, wystawianych obecnie przez ponad 135.000 użytkowników z całej Europy. Niezależnie od tego, czy jesteś przewoźnikiem, spedytorem czy firmą z sektora produkcji i handlu, giełda ładunków dostarczy Ci odpowiednich rozwiązań.

Giełda transportowa - Łatwe wyszukiwanie frachtów

Szybkie wystawianie ofert pojazdów

Jeśli jesteś zleceniobiorcą, korzystając z przyjaznej dla użytkownika zakładki wprowadzania pojazdów, możesz wystawiać oferty własnych powierzchni ładunkowych wraz z informacjami o rodzaju pojazdu, ciężarze/objętości towaru, dacie oraz miejscu początkowym i docelowym dla danego transportu. Tym samym unikniesz nie tylko pustych przebiegów, ale i zbędnych kosztów. Potencjalny zleceniodawca może się z Tobą skontaktować, klikając bezpośrednio w Twoją ofertę.

Giełda transportowa - Szybkie wystawianie ofert pojazdów

Proste oferowanie frachtów

Za pomocą funkcji wprowadzania i zestawiania frachtów możesz znaleźć oraz przydzielić wszystkie rodzaje towarów. Jeśli jesteś zleceniodawcą, określ wielkość, rodzaj i wagę swojej przesyłki, a także podaj miejsce rozpoczęcia i zakończenia transportu najdokładniej, jak to tylko możliwe. Tym samym ułatwisz osobom szukającym frachtów na giełdzie ładunków rozpoznanie Twojego zapotrzebowania, dzięki czemu szybciej się z Tobą skontaktują.

Proste oferowanie frachtów

Bezpieczny wybór frachtów

W szczegółach oferty frachtu znajdziesz pozostałe informacje dotyczące wybranego ładunku. Po kliknięciu w Twoją ofertę zleceniobiorcom wyświetlą się także dane kontaktowe Twojej firmy, dzięki którym mogą oni bezpośrednio połączyć się z Tobą jako zleceniodawcą.

Bezpieczny wybór frachtów

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM nawet do 4 tygodni za darmo!

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Wyszukiwanie ofert frachtów i wolnych powierzchni ładunkowych

Codziennie do 800.000 międzynarodowych ofert. Nie idź na kompromis. Możesz zyskać więcej.

Aktualne zestawienie - wolne ładunki do/z PL

z

do

Długość

Ciężar

Nadwozie

Ostatnia aktualizacja 2021-04-13 00:15 CET

Zamknięta Grupa Użytkowników (ZGU)

Przedsiębiorstwa i zrzeszenia mają możliwość utworzenia w obrębie giełdy transportowej zamkniętej grupy użytkowników. Funkcjonuje ona jak swego rodzaju giełda w giełdzie i jest jednocześnie przynoszącą korzyści, wewnętrzną siecią przedsiębiorstwa.

Członkowie grupy, zanim opublikują na giełdzie transportowej swoje oferty powierzchni ładunkowych- i oferty towarowych udostępniają je najpierw wewnątrz ZGU. Dzięki temu uczestnicy ZGU mają przewagę informacyjną i czasową w stosunku do innych firm i mogą szybko znaleźć dla siebie odpowiednie zlecenia.

Twój sukces w Twoich rękach. Korzystaj z pełnej wersji aplikacji mobilnej TIMOCOM!

Aplikacja na tablety i smartfony korzystaj z mobilnego TIMOCOM

Wyróżnienie

Sierpnia 2019 r - Wiodąca w Europie giełda ofert transportowych firmy TIMOCOM została wyróżniona przez BME znakiem jakości w kategorii "Zakup usług transportowych".

Znak jakości: Federalne Zrzeszenie Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (BMEnet) wyróżniło giełdę transportową TIMOCOM znakiem jakości w kategorii
Do góry