Kompletny proces w Systemie Smart Logistics

Realizuj swoje zlecenia transportowe bezpośrednio z partnerem biznesowym w Systemie TIMOCOM. Dzięki cyfrowemu procesowi możesz szybko prowadzić komunikację, oszczędzając tym samym czas podczas gromadzenia danych. Wszystkie zlecenia są automatycznie tłumaczone dla zleceniodawcy i zleceniobiorcy, dzięki czemu nie ma straty czasu przez bariery językowe. Kolejną zaletą jest przejrzysta prezentacja w porównaniu z innymi programami do komunikacji - np. pocztą e-mail.

Wybierając TIMOCOM stawiasz na wysokie bezpieczeństwo danych. Dane naszych klientów są chronione i pozostają niedostępne dla osób trzecich. Wszystkie serwery znajdują się w Niemczech, dlatego obowiązuje niemieckie prawo o ochronie danych. Wszystkie zgromadzone dane nie opuszczają kraju.

Czy chcesz korzystać z funkcji zarządzania zleceniami transportowymi i zapytaniami o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami!

+48 67 352 59 99

Korzyści dla Ciebie:

Szybka komunikacja dzięki cyfrowemu przetwarzaniu danych

Obustronne zabezpieczenie poprzez prawnie wiążący dokument umowy

Zlecenia transportowe w językach ojczystych

Personalizacja zleceń transportowych oraz dokumentów dzięki logo firmy i generatorowi numerów zleceń

Tworzenie szablonów dla powtarzających się zleceń transportowych do wykorzystania w każdej chwili

Wykorzystanie statystyk przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości

Łatwa realizacja zleceń transportowych w formie cyfrowej

Obaj partnerzy biznesowi mają możliwość, przejrzystego zarządzania swoim zleceniem transportowym i na bieżąco kontrolują jego status - cyfrowo, w jednym centralnym miejscu.

Łatwa realizacja zleceń transportowych w formie cyfrowej

Smart: oszczędność czasu

Szybkie pozyskiwanie danych pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Powód: ścisła integracja z naszą giełdą transportową i zapytaniem o transport. Nasze funkcje kopiowania i tworzenia szablonów jak i inteligentne automatyczne uzupełnianie danych gwarantują szybszą obsługę zleceń transportowych.

Smart: oszczędność czasu

Smart: tworzenie ocen i analiz

Przeanalizuj swoje relacje biznesowe i dane liczbowe za pomocą funkcji statystyk, które są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Na tej podstawie można uzyskać dane liczbowe kluczowe dla przyszłych transakcji.

Smart: tworzenie ocen i analiz

Miej wszystko pod kontrolą

Dzięki naszej funkcji śledzenia przesyłek i trackingowi GPS przesyłek, obaj partnerzy biznesowi zawsze mogąmonitorować postępy w realizacji zleceń transportowych i tym samym zmniejszyć potrzebę komunikacji.

Miej wszystko pod kontrolą - monitoruj postępy w realizacji  zleceń transportowych

Co mówią o nas nasi Klienci

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe dzięki cyfrowemu zarządzaniu zleceniami

Będąc zleceniodawcą przydzielasz zlecenia transportowe cyfrowo swoim partnerom biznesowym w Systemie TIMOCOM.

Będąc zleceniobiorcą reagujesz bezpośrednio w Systemie TIMOCOM na zlecenia transportowe, cyfrowo podejmując je, lub odrzucając.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej