Lider wśród giełd transportowych!

Z TIMOCOM działasz szybko i efektywnie na rynku spot. Niezależnie od tego czy jesteś usługodawcą transportowym, czy zleceniodawcą. Znajdziesz tu usługodawców, których szukasz. Korzyści dla Ciebie: Zyskujesz nowe możliwości biznesowe, zwiększasz obroty i zmniejszasz liczbę pustych przebiegów. Skorzystaj również z naszych ofert specjalnych dla dostawców usług kurierskich (KEP) lub znajdź fracht lub przestrzeń ładunkową przy pomocy naszej mobilnej aplikacji barometru transportowego.

Łatwe wyszukiwanie frachtów

Na giełdzie transportowej każdego dnia dostępnych jest aż do 750.000 międzynarodowych ofert wolnych powierzchni ładunkowych i frachtów wystawianych obecnie przez ponad 130.000 użytkowników z całej Europy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego czy jesteś przewoźnikiem, spedycją czy firmą z sektora produkcji i handlu.

Giełda transportowa - Łatwe wyszukiwanie frachtów

Szybkie wystawianie ofert pojazdów

Jeśli jesteś zleceniobiorcą, korzystając z przyjaznej dla użytkownika zakładki wprowadzania pojazdów możesz wystawiać oferty własnych powierzchni ładunkowych wraz z informacjami o rodzaju pojazdu, ciężarze/objętości towaru, dacie oraz miejscu początkowym i docelowym dla danego pojazdu. Tym samym unikniesz nie tylko pustych przebiegów ale i zbędnych kosztów. Potencjalny zleceniodawca może się z Tobą skontaktować klikając bezpośrednio w Twoją ofertę.

Giełda transportowa - Szybkie wystawianie ofert pojazdów

Smart: oferowanie frachtów

Za pomocą funkcji wprowadzania i zestawienia frachtów możesz znaleźć oraz przydzielić wszystkie rodzaje towarów. Jeśli jesteś zleceniodawcą, określ wielkość, rodzaj, wagę swojej przesyłki, a także podaj miejsce rozpoczęcia i zakończenia transportu tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Tym samym ułatwisz osobom szukającym frachtów, rozpoznanie Twojego zapotrzebowania, dzięki czemu szybciej się z Tobą skontaktują.

Smart: oferowanie frachtów

Bezpieczny wybór frachtów

W szczegółach oferty frachtu znajdziesz pozostałe informacje dotyczące wybranego frachtu. Klikając w Twoją ofertę zleceniobiorcy wyświetlą się także Twoje dane kontaktowe przez które mogą oni bezpośrednio połączyć się z Tobą jako zleceniodawcą.

Bezpieczny wybór frachtów

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Wyszukiwanie ofert frachtów i wolnych powierzchni ładunkowych

Codziennie do 750.000 międzynarodowych ofert. Nie idź na kompromis. Możesz zyskać więcej.

Aktualne zestawienie - wolne ładunki do/z PL

z

do

Długość

Ciężar

Nadwozie

Ostatnia aktualizacja 2020-04-03 02:45 MEZ

Zamknięta Grupa Użytkowników (ZGU)

Przedsiębiorstwa i zrzeszenia mają możliwość utworzenia w obrębie giełdy transportowej zamkniętej grupy użytkowników. Funkcjonuje ona jak swego rodzaju giełda w giełdzie i jest jednocześnie przynoszącą korzyści, wewnętrzną siecią przedsiębiorstwa.

Członkowie grupy, zanim opublikują na giełdzie transportowej swoje oferty powierzchni ładunkowych- i oferty towarowych udostępniają je najpierw wewnątrz ZGU. Dzięki temu uczestnicy ZGU mają przewagę informacyjną i czasową w stosunku do innych firm i mogą szybko znaleźć dla siebie odpowiednie zlecenia.

Twój sukces w Twoich rękach. Korzystaj z pełnej wersji aplikacji mobilnej TIMOCOM!

Aplikacja na tablety i smartfony korzystaj z mobilnego TIMOCOM

Wyróżnienie

Sierpnia 2019 r - Wiodąca w Europie giełda ofert transportowych firmy TIMOCOM została wyróżniona przez BME znakiem jakości w kategorii "Zakup usług transportowych".

Znak jakości: Federalne Zrzeszenie Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (BMEnet) wyróżniło giełdę transportową TIMOCOM znakiem jakości w kategorii
Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej