TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.


Centralne zarządzanie zleceniami transportowymi

Zlecenia transportowe

Realizuj swoje zlecenia transportowe bezpośrednio z partnerem biznesowym na platformie transportowej TIMOCOM i tam zarządzaj nimi centralnie i przejrzyście.

Rozpocznij rejestrację

TC Transport Order® – centralne zarządzanie zleceniami

Czy chcesz wykorzystać zarządzanie zleceniami transportowymi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 67 352 59 40
+48 67 352 59 40

Cyfrowe rozwiązanie dla Twoich zleceń transportowych!

Jako zleceniodawca generujesz zlecenie transportowe ze wszystkimi informacjami i przesyłasz je elektronicznie do swojego zleceniobiorcy. Jako zleceniobiorca otrzymujesz centralnie w platformie TIMOCOM od swojego potencjalnego partnera biznesowego zlecenie transportowe, które prostym kliknięciem możesz podjąć lub odrzucić. Poprzez Twoją akceptację powstaje prawnie wiążący dokument umowy.

Teraz obaj partnerzy biznesowi mają możliwość zarządzania zleceniem transportowym i cały czas zachowują przegląd swoich zleceń transportowych i ich statusu - cyfrowo w jednym centralnym miejscu.

Zlecenie transportowe może być wygenerowane i wysłane z poprzedzającego je zapytania o transport lub uprzedniej oferty transportowej bez ponownego wpisywania. Dodatkowo jako zleceniobiorca masz możliwość opracowania otrzymanych zleceń transportowych poprzez inne kanały, jak np.e-maile i komfortowego zarządzania w ten sposób wszystkimi otrzymanymi zleceniami transportowymi.

Korzyści dla Ciebie:

Zawieranie umów bez konieczności korzystania z dodatkowych form komunikacji
Obustronne zabezpieczenie poprzez prawnie wiążący dokument umowy
Zlecenia transportowe w językach ojczystych
Personalizacja zleceń transportowych oraz dokumentów dzięki logo firmy i generatorowi numerów zleceń
Tworzenie szablonów dla powtarzających się zleceń transportowych do wykorzystania w każdej chwili
Centralna obsługa zleceń transportowych od zewnętrznych zleceniodawców
Wykorzystanie statystyk przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości
Monitorowanie zleceń dzięki powiązaniu nadajników GPS ze zleceniami transportowymi

Tak działa Twoja cyfrowa realizacja zleceń:

Jak dokładnie działa cyfrowa realizacja zleceń wyjaśnimy bardzo przystępnie na naszym serwisowym blogu TIMOCOM Update Pool. Zapraszamy do zajrzenia na blog zawsze wtedy, kiedy chcesz uzyskać informacje dotyczące funkcji platformy transportowej.

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe dzięki cyfrowemu zarządzaniu zleceniami

Będąc zleceniodawcą przydzielasz zlecenia transportowe cyfrowo swoim partnerom biznesowym na platformie transportowej TIMOCOM.

Będąc zleceniobiorcą reagujesz bezpośrednio w platformie TIMOCOM na zlecenia transportowe - cyfrowo podejmując je lub odrzucając.

Czy chcesz wykorzystać zarządzanie zleceniami transportowymi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Wiadomość dla TIMOCOM

Niniejszy formularz daje możliwość przesłania wiadomości bezpośrednio do TIMOCOM. Jeśli sobie tego życzysz, wpisz swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie (od poniedziałku do piątku 8.00-16.30).

Formularz kontaktowy

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

+48 67 352 59 40

Hosted in Germany – bezpieczeństwo danych

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.