Usprawnij swój transport z Giełdą Transportową do 3,5 t od TIMOCOM:

Łatwo wyszukuj wolne ładunki i pojazdy do 3,5 t

Szybko znajduj idealne oferty frachtów na busy lub przestrzeni ładunkowych na największej europejskiej giełdzie transportowej.

Unikaj pustych przebiegów

Zoptymalizuj wykorzystanie swojej floty do 3,5 t i nie jedź na pusto! Dzięki prostym filtrom wyszukiwania łatwo znajdziesz ładunek w transporcie międzynarodowym lub krajowym.

Korzystaj z gwarancji płatności

Aż do 98% ofert ładunków w TIMOCOM jest objętych opcją pełnego faktoringu. Złóż zlecenie online i otrzymaj płatność za transport busem nawet w 24 h!

Jak działa Giełda Transportowa TIMOCOM do 3,5 t?

Łatwe wyszukiwanie ładunków na busy

Na Giełdzie Transportowej każdego dnia dostępnych jest aż do 1.000.000 międzynarodowych ofert wolnych pojazdów i ładunków, wystawianych obecnie przez ponad 154.000 użytkowników z całej Europy. Niezależnie od tego, czy szukasz frachtów, czy chcesz zaoferować swoją przestrzeń ładunkową - w TIMOCOM znajdziesz odpowiednich partnerów biznesowych.

Giełda-transportowa-Łatwe-wyszukiwanie-frachtów
TIMOCOM Marketplace

Szybko, bezpiecznie, cyfrowo

Procesy logistyczne muszą przebiegać szybko i bezpiecznie. W TIMOCOM Marketplace masz dostęp do sieci ponad 53.000 sprawdzonych klientów z 46 krajów, a zlecenia transportowe na busy możesz zawierać w pełni cyfrowo. Z nami zbudujesz własną sieć zaufanych partnerów biznesowych i zrobisz kolejny krok w kierunku digitalizacji Twoich procesów transportowych.

Przetestuj pełną wersję Giełdy Transportowej do 3,5 t nawet przez 4 tygodnie za darmo!

Przykładowe oferty ładunków na busy na Giełdzie Transportowej: Polska - Niemcy

Termin

z

do

Ostatnia aktualizacja 2023-07-03T08:15:00Z

Ostatnia aktualizacja 2023-07-03T08:15:00Z

Pytania (FAQ)

Giełda transportowa, to wirtualny rynek, na którym spotykają się firmy transportowe, spedycyjne oraz produkcyjne i handlowe. Użytkownicy giełdy mogą oferować lub/i wyszukiwać na niej frachty na swoje pojazdy bądź wolne powierzchnie ładunkowe do przewiezienia swoich towarów. Jeżeli prowadzisz transport do 3,5 t dmc i szukasz ładunków na busy, w TIMOCOM znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej informacji na temat tego, jak działają giełdy transportowe, znajdziesz w naszym Leksykonie Transportowym.

Oferta TIMOCOM jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Wysokość opłat  za korzystanie z Marketplace zależy m.in. od liczby stanowisk oraz specyfiki pracy firmy (np. tego, czy realizuje transport busami na relacjach krajowych, czy międzynarodowych).
Aktualny cennik Giełdy Transportowej dla busów wraz z możliwymi wariantami umowy można znaleźć w naszym sklepie online.

To proste! W celu rejestracji na naszej giełdzie ładunków na busy wystarczy wypełnić prosty formularz. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zawarcia umowy. Po otrzymaniu formularza nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przedstawi ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. 

Dostarczamy największą giełdę towarów i powierzchni ładunkowych w Europie. Znajdziesz na niej zarówno krajowe, jak i międzynarodowe oferty frachtów (także na busy) i wolnych pojazdów – aż z 46 krajów. Ponad 154.000 naszych użytkowników każdego dnia zamieszcza aż do 1.000.000 ofert, wśród których są także:

  • ładunki na różnego typu pojazdy – od busów do 3,5 t po naczepy typu mega,
  • powierzchnie ładunkowe o różnej specyfice i przeznaczeniu – od plandek i firanek, poprzez chłodnie i wywrotki aż do lawet.

Rozwiązania TIMOCOM, w tym giełda ładunków na busy, są przeznaczone dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych z całej Europy. Obecnie łączymy w sieć ponad 53.000 przedsiębiorstw z 46 krajów.

Aktualnie z giełdy nie mogą korzystać osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

Każda firma, która chce korzystać z giełdy frachtów, musi przejść kilkuetapowy proces weryfikacji. Wszystkie podmioty w TIMOCOM Marketplace są więc sprawdzone. Przed zawarciem transakcji możesz także zapoznać się z profilem firmy potencjalnego partnera biznesowego, przejrzeć dodane dokumenty oraz poznać średnią ocen.

Dbamy także o bezpieczeństwo danych użytkowników Giełdy Transportowej dla busów. Każde konto posiada indywidualny klucz dostępu (login i hasło). Wszystkie dane przechowujemy na dobrze zabezpieczonych serwerach w Niemczech. Więcej informacji uzyskasz w zakładce „Bezpieczeństwo”.

Jedną z największych zalet naszej Giełdy Transportowej jest neutralność. Warunki umowy są każdorazowo uzgadniane pomiędzy stronami. TIMOCOM jako dostawca giełdy przewozowej dla busów nie ma i nie może mieć na nie wpływu.

Do góry