Usprawnij swój transport z Giełdą Transportową do 3,5 t od TIMOCOM:

Łatwo wyszukuj wolne ładunki i pojazdy do 3,5 t

Szybko znajduj idealne oferty frachtów na busy lub przestrzeni ładunkowych na wiodącej europejskiej giełdzie transportowej.

Unikaj pustych przebiegów

Zoptymalizuj wykorzystanie swojej floty do 3,5 t i nie jedź na pusto! Dzięki prostym filtrom wyszukiwania łatwo znajdziesz ładunek w transporcie międzynarodowym lub krajowym.

Korzystaj z gwarancji płatności

Aż do 98% ofert ładunków w TIMOCOM jest objętych opcją pełnego faktoringu. Złóż zlecenie online i otrzymaj szybką płatność za transport busem!

Jak działa Giełda Transportowa TIMOCOM do 3,5 t?

Łatwe wyszukiwanie ładunków na busy

Na Giełdzie Transportowej każdego dnia dostępnych jest aż do 1.000.000 międzynarodowych ofert wolnych pojazdów i ładunków, wystawianych obecnie przez ponad 156.000 użytkowników z całej Europy. Niezależnie od tego, czy szukasz frachtów, czy chcesz zaoferować swoją przestrzeń ładunkową - w TIMOCOM znajdziesz odpowiednich partnerów biznesowych.

Giełda-transportowa-Łatwe-wyszukiwanie-frachtów
TIMOCOM Marketplace

Szybko, bezpiecznie, cyfrowo

Procesy logistyczne muszą przebiegać szybko i bezpiecznie. W TIMOCOM Marketplace masz dostęp do sieci ponad 53.000 sprawdzonych klientów z 46 krajów, a zlecenia transportowe na busy możesz zawierać w pełni cyfrowo. Z nami zbudujesz własną sieć zaufanych partnerów biznesowych i zrobisz kolejny krok w kierunku digitalizacji Twoich procesów transportowych.

Przetestuj pełną wersję Giełdy Transportowej do 3,5 t nawet przez 4 tygodnie za darmo!

Przykładowe oferty ładunków na busy na Giełdzie Transportowej: Polska - Niemcy

Termin

z

do

Ostatnia aktualizacja 2023-07-03T08:15:00Z

Ostatnia aktualizacja 2023-07-03T08:15:00Z

Pytania (FAQ)

Giełda transportowa, to wirtualny rynek, na którym spotykają się firmy transportowe, spedycyjne oraz produkcyjne i handlowe. Użytkownicy giełdy mogą oferować lub/i wyszukiwać na niej frachty na swoje pojazdy bądź wolne powierzchnie ładunkowe do przewiezienia swoich towarów. Jeżeli prowadzisz transport do 3,5 t dmc i szukasz ładunków na busy, w TIMOCOM znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej informacji na temat tego, jak działają giełdy transportowe, znajdziesz w naszym Leksykonie Transportowym.

Oferta TIMOCOM jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Wysokość opłat  za korzystanie z Marketplace zależy m.in. od liczby stanowisk oraz specyfiki pracy firmy (np. tego, czy realizuje transport busami na relacjach krajowych, czy międzynarodowych).
Aktualny cennik Giełdy Transportowej dla busów wraz z możliwymi wariantami umowy można znaleźć w naszym sklepie online.

To proste! W celu rejestracji na naszej giełdzie ładunków na busy wystarczy wypełnić prosty formularz. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zawarcia umowy. Po otrzymaniu formularza nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przedstawi ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. 

Dostarczamy największą giełdę towarów i powierzchni ładunkowych w Europie. Znajdziesz na niej zarówno krajowe, jak i międzynarodowe oferty frachtów (także na busy) i wolnych pojazdów – aż z 46 krajów. Ponad 156.000 naszych użytkowników każdego dnia zamieszcza aż do 1.000.000 ofert, wśród których są także:

  • ładunki na różnego typu pojazdy – od busów do 3,5 t po naczepy typu mega,
  • powierzchnie ładunkowe o różnej specyfice i przeznaczeniu – od plandek i firanek, poprzez chłodnie i wywrotki aż do lawet.

Rozwiązania TIMOCOM, w tym giełda ładunków na busy, są przeznaczone dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych z całej Europy. Obecnie łączymy w sieć ponad 156.000 przedsiębiorstw z 46 krajów.

Aktualnie z giełdy nie mogą korzystać osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

Każda firma, która chce korzystać z giełdy frachtów, musi przejść kilkuetapowy proces weryfikacji. Wszystkie podmioty w TIMOCOM Marketplace są więc sprawdzone. Przed zawarciem transakcji możesz także zapoznać się z profilem firmy potencjalnego partnera biznesowego, przejrzeć dodane dokumenty oraz poznać średnią ocen.

Dbamy także o bezpieczeństwo danych użytkowników Giełdy Transportowej dla busów. Każde konto posiada indywidualny klucz dostępu (login i hasło). Wszystkie dane przechowujemy na dobrze zabezpieczonych serwerach w Niemczech. Więcej informacji uzyskasz w zakładce „Bezpieczeństwo”.

Jedną z największych zalet naszej Giełdy Transportowej jest neutralność. Warunki umowy są każdorazowo uzgadniane pomiędzy stronami. TIMOCOM jako dostawca giełdy przewozowej dla busów nie ma i nie może mieć na nie wpływu.

Do góry