Ponad 53.000 Klientów z 46 krajów już zaufało TIMOCOM.

Sprawdź korzyści dla Ciebie - przetestuj pełną wersję TIMOCOM Marketplace bezpłatnie i bez zobowiązań!
 

Wiodący Marketplace dla logistyki w Europie!

Kompleksowe rozwiązanie dla całego procesu transportowego.

This is an embedded image

  • Największa giełda transportowa w Europie
  • Ponad 55.000 zweryfikowanych firm z 46 krajów
  • Aż do 1 miliona ofert ładunków i wolnych pojazdów dziennie
  • Proste i bezpieczne oferowanie frachtów i przestrzeni ładunkowych
  • Gwarancja szybkiej płatności za zlecenie - nawet w 24 h
  • Stabilny system IT - dostępność serwerów 99,14%

 

Najczęściej zadawane pytania

TIMOCOM Marketplace jest przeznaczony dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych, chcących łatwo i szybko wyszukiwać bądź wystawiać oferty ładunków i/lub wolnych pojazdów. Obecnie korzysta z niego ponad 55.000 firm z 46 krajów.

Każda firma, która chce uzyskać dostęp do Giełdy Transportowej, musi pozytywnie przejść kilkustopniowy proces weryfikacji. Dzięki temu klientami TIMOCOM mogą zostać wyłącznie podmioty sprawdzone pod kątem wiarygodności i wypłacalności. Zdecydowanie zwiększa to bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Ponadto zleceniobiorcy mogą również korzystać z opcji faktoringu i uzyskać gwarantowaną płatność za zlecenie w krótkim czasie.

Wysokość miesięcznej opłaty uzależniona jest od kilku czynników, m.in. indywidualnych potrzeb firmy, długości trwania umowy oraz cyklu płatności. Zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta TIMOCOM – nasi doradcy przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Tak, służą temu specjalne interfejsy. Umożliwiają one m.in. błyskawiczne przenoszenie ofert pomiędzy systemami ERP/TMS a giełdą transportową od TIMOCOM. Pozwalają także na monitorowanie wszystkich pojazdów na jednej mapie, nawet jeśli dane GPS pochodzą od różnych dostawców telematyki.

TIMOCOM jest przedsiębiorstwem z sektora FreightTech istniejącym od 1997 roku i dostarczającym największą giełdę transportową w Europie. Oprócz głównej siedziby w Niemczech ma także biura w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Wypróbuj pełną wersję TIMOCOM Marketplace za darmo i bez zobowiązań

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Do góry