#WeTrustInLogistics

Zniesienie ograniczeń adresów IP dla wszystkich użytkowników Systemu TIMOCOM. Możliwość przedłużenia niezobowiązującego okresu testowego dla nowo zarejestrowanych użytkowników giełdy ładunków i magazynów

Pandemia koronawirusa ma daleko idące konsekwencje dla wszystkich społeczeństw europejskich. Stanowi wyzwanie dla branży logistycznej, która czyni wszystko co w jej mocy, by podtrzymać działające łańcuchy dostaw i zapewnić zaopatrzenie wszystkim Europejczykom. Jednocześnie obecna sytuacja ma poważne skutki ekonomiczne dla przedsiębiorstw transportowych i logistycznych.

Firma TIMOCOM udziela użytkownikom natychmiastowej pomocy w obecnej sytuacji. Dlatego postanowiliśmy tymczasowo znieść wszelkie ograniczenia adresów IP na naszych licencjach. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, po autoryzacji nowego adresu IP, będą mogli korzystać z naszego Systemu – w tym z giełdy ładunków i magazynów – także w trybie home office.

Dodatkowo wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w naszym Systemie, będą mieli możliwość przedłużenia bezpłatnego, niezobowiązującego okresu testowego. Istniejąca sieć klientów może być nieocenioną pomocą szczególnie w przypadku doraźnych opóźnień dostaw lub pilnego zapotrzebowania na powierzchnię magazynową.

Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami, optymalnie wykorzystując dostępne środki, wyjdziemy z tej próby zwycięsko. #WeTrustInLogistics

1
 
 
2
 

Podaj najważniejsze informacje o Twojej firmie i kliknij "dalej".

Uzupełnij informacje o Tobie i o tym, w jaki sposób możemy się z Tobą skontaktować. By wysłać zgłoszenie, kliknij "Zarejestruj się".

Gotowe!

Brakuje ważnych informacji. Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól.

System Smart Logistics oraz usługi firmy TIMOCOM są adresowane do przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych, transportowych i logistycznych. Obecnie nasza oferta nie jest przeznaczona dla osób prywatnych.

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010—2012)

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010—2012)

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany wg normy transliteracji BGN / PCGN 1952 (-> 2013).

Tekst wpisany greką jest automatycznie transkrybowany przez ΕΛΟΤ 743.

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010—2012)

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010—2012)

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez 'MZ Standard'

Tekst wpisany cyrylicą jest automatycznie transkrybowany przez 'Национальный стандарт' (National Standard)

Klikając "Rozpocznij rejestrację", akceptujesz treść Ogólnych Warunków Użytkowania. Nie powoduje to powstania żadnych kosztów.

Wstecz

Firma TIMOCOM oferuje bezpłatne przejście na dostęp w trybie home office

Jeżeli chcesz skorzystać z tego rozwiązania lub pracować na swoich urządzeniach służbowych z domu, dokonaj zgłoszenia na info.pl@timocom.com, a my skontaktujemy się z Tobą. Darmowy dostęp home office jest na razie ograniczony do 31 maja 2020 r.

Prosimy uzupełnić brakujące informacje. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Ogólne Warunki Użytkowania

TIMOCOM GmbH to średniej wielkości przedsiębiorstwo FreightTech z Niemiec. Jako właściciel czołowej europejskiej giełdy ładunków i magazynów od 1997 r. wspieramy ponad 135.000 użytkowników w pokonywaniu codziennych wyzwań logistycznych.

Zapraszamy do kontaktu

Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania:

+48 71 737 25 40

+48 71 737 25 01

info.pl@timocom.com

Do góry