skip navigation

Cyfrowe rozwiązanie dla Twoich zapytań o transport

Znajdź transport, tworząc zlecenie zawierające wszystkie informacje na temat Twojego ładunku i otrzymaj oferty cenowe aż od 50 wybranych przez Ciebie partnerów biznesowych.

Nowość: dzięki własnej grupie odbiorców możesz teraz samodzielnie definiować różne grupy adresatów, które będą powiadamiane krok po kroku zgodnie z ustalonym przez Ciebie harmonogramem. Na koniec możesz także zezwolić na automatyczną publikację oferty frachtu w aplikacji Smart App Frachty, dzięki czemu stanie się ona widoczna dla każdego użytkownika Systemu TIMOCOM.

Następnie porównaj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę, aby zlecić transport. Za pomocą jednego kliknięcia inni usługodawcy otrzymają odmowę, a Twoje zapytanie o transport zmieni się automatycznie w zlecenie transportowe zawierające wszystkie uprzednio wprowadzone w zapytaniu informacje. Możesz je przesłać swoim usługodawcom w obrębie Systemu TIMOCOM.

Jeśli usługodawca przyjmie zlecenie transportowe, powstanie prawnie wiążący dokument umowy. Następnie możesz zarządzać cyfrowo swoimi zleceniami transportowymi i w ten sposób na bieżąco je monitorować.

Zapytania o transport do partnerów biznesowych generujesz bezpośrednio w Systemie TIMOCOM i tam zarządzasz nimi centralnie.

Chcesz skorzystać z zapytań o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Skontaktuj się z nami!

+48 67 352 59 99

Twoje korzyści:

Zapytania o transport w językach ojczystych

Tworzenie szablonów dla powtarzających się zapytań o transport do wykorzystania w każdej chwili

Wykorzystanie statystyk przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości

Powiadomienia e-mail o otrzymanych zapytaniach o transport

Łatwa realizacja zapytań o transport w formie cyfrowej

Przejrzysta budowa Systemu pozwala na szybkie i wygodne wprowadzanie wszystkich istotnych danych i informacji dotyczących zlecenia transportowego.

Łatwa realizacja zapytań o transport w formie cyfrowej

Szybkie kierowanie zapytań transportowych do usługodawców

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania aż do 50 wybranych usługodawców jednocześnie, wchodzących w skład utworzonej przez Ciebie wcześniej grupy odbiorców.

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania aż do 50 wybranych usługodawców jednocześnie

Miej wszystko pod kontrolą

Po wysłaniu zapytania o transport do wybranego partnera biznesowego, zostanie ono automatycznie przeniesione do zakładki "Aktywne". W tej zakładce znajdziesz wszystkie otwarte zapytania o transport.

Porównuj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę.

Łatwe znajdowanie informacji

Jak dokładnie działa cyfrowa realizacja zleceń wyjaśnimy na naszym serwisowym blogu TIMOCOM Update Pool. Zapraszamy do zajrzenia na blog zawsze wtedy, kiedy chcesz uzyskać informacje dotyczące funkcji.

Wszystko w jednym miejscu

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe poprzez cyfrowe zarządzanie zapytaniami o transport!

Jesteś zleceniodawcą? Kierując cyfrowo swoje zapytania o transport do wielu partnerów biznesowych jednocześnie, szybciej otrzymasz informacje o dostępności ofert i ich cenach.

Będąc zleceniobiorcą możesz zwiększyć swoje obroty, składając oferty do otrzymanych zapytań o transport. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na dodatkowy zysk.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej