Cyfrowe rozwiązanie dla Twoich zapytań o transport

Utwórz zapytanie o transport zawierające wszystkie informacje na temat Twojego ładunku i otrzymaj oferty cenowe aż od 50 wybranych przez Ciebie partnerów biznesowych.

Nowość: Dzięki własnej grupie odbiorców możesz teraz samodzielnie definiować różne grupy odbiorców, które będą powiadamiane krok po kroku zgodnie z ustalonym przez Ciebie harmonogrmem. Na koniec możesz także zezwolić na automatyczą publickację oferty frachtu w aplikacji Smart App Frachty dzięki czemu stanie się ona widoczna dla każdego użytkownika Systemu TIMOCOM. 

Następnie porównaj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę. Za pomocą jednego kliknięcia inni usługodawcy otrzymają odmowę, a Twoje zapytanie o transport zmieni się automatycznie w zlecenie transportowe zawierające wszystkie uprzednio wprowadzone w zapytaniu informacje. Możesz je przesłać swoim usługodawcom w obrębie Systemu TIMOCOM.

Jeśli usługodawca przyjmie zlecenie transportowe, powstanie prawnie wiążący dokument umowy. Następnie możesz zarządzać cyfrowo swoimi zleceniami o transport i w ten sposób zachować lepszą orientację.

Generujesz zapytania o transport do partnerów biznesowych bezpośrednio w Systemie TIMOCOM i tam zarządzasz nimi centralnie.

Chcesz skorzystać z zapytań o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Skontaktuj się z nami!

+48 67 352 59 99

Korzyści dla Ciebie:

Zapytania o transport w językach ojczystych

Tworzenie szablonów dla powtarzających się zapytań o transport do wykorzystania w każdej chwili

Wykorzystanie statystyk przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości

Powiadomienia e-mail o otrzymanych zapytaniach o transport

Łatwa realizacja zapytań o transport w formie cyfrowej

Przejrzysta budowa Systemu pozwala na szybkie i wygodne wprowadzanie wszystkich istotnych danych i informacji dotyczących zlecenia transportowego.

Łatwa realizacja zapytań o transport w formie cyfrowej

Smart: Kierowanie zapytań do usługodawców

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania aż do 50 wybranych usługodawców jednocześnie, wchodzących w skład utworzonej przez Ciebie wcześniej grupy odbiorców.

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania aż do 50 wybranych usługodawców jednocześnie

Miej wszystko pod kontrolą

Po wysłaniu zapytania o transport do wybranego partnera biznesowego, zostanie ono automatycznie przeniesione do zakładki "Aktywne". W tej zakładce znajdziesz wszystkie otwarte zapytania o transport.

Porównuj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę.

Łatwe znajdowanie informacji

Jak dokładnie działa cyfrowa realizacja zleceń wyjaśnimy na naszymserwisowym blogu TIMOCOM Update Pool. Zapraszamy do zajrzenia na blog zawsze wtedy, kiedy chcesz uzyskać informacje dotyczące funkcji Systemu Smart Logistics.

Wszystko w jednym miejscu

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe poprzez cyfrowe zarządzanie zapytaniami o transport!

Jesteś zleceniodawcą? Kierując cyfrowo swoje zapytania o transport do wielu partnerów biznesowych jednocześnie, szybciej otrzymasz informacje o dostępności i ofertach cenowych.

Będąc zleceniobiorcą możesz zwiększyć swoje obroty, składając oferty do otrzymanych zapytań o transport. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na zyskowne, dodatkowe transakcje.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej