skip navigation

Cyfrowe rozwiązanie dla Twoich zapytań o transport

Znajdź transport, tworząc zlecenie zawierające wszystkie informacje na temat Twojego ładunku i otrzymaj oferty cenowe aż od 50 wybranych przez Ciebie partnerów biznesowych.

Dzięki własnej grupie odbiorców możesz teraz samodzielnie definiować różne grupy adresatów, które będą powiadamiane krok po kroku zgodnie z ustalonym przez Ciebie harmonogramem. Na koniec możesz także zezwolić na automatyczną publikację oferty frachtu w aplikacji Frachty, dzięki czemu stanie się ona widoczna dla każdego użytkownika Systemu firmy TIMOCOM.

Następnie porównaj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę, aby zlecić transport. Za pomocą jednego kliknięcia inni zainteresowani otrzymają odmowę, a Twoje zapytanie o transport zmieni się automatycznie w zlecenie transportowe zawierające wszystkie uprzednio wprowadzone w zapytaniu informacje. Możesz je przesłać swoim partnerom biznesowym w obrębie Systemu Smart Logistics.

Jeśli usługodawca przyjmie zlecenie transportowe, powstanie prawnie wiążący dokument umowy. Swoimi zleceniami transportowymi możesz zarządzać cyfrowo i dzięki temu na bieżąco je monitorować.

Zapytania o transport do partnerów biznesowych generujesz bezpośrednio w Systemie Smart Logistics i tam nimi zarządzasz.

Chcesz skorzystać z zapytań o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Skontaktuj się z nami!

+48 71 737 25 04

Twoje korzyści:

Składaj zapytania o transport w Twoim ojczystym języku

Twórz szablony dla powtarzających się zapytań o transport do wykorzystania w każdej chwili

Wykorzystuj statystyki przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości

Otrzymuj powiadomienia e-mail o otrzymanych zapytaniach o transport

Wysyłaj zapytania o transport w formie cyfrowej

Dzięki przejrzystej budowie Systemu szybko i wygodnie wprowadzaj wszystkie istotne dane i informacji dotyczące zlecenia transportowego.

Wysyłaj zapytania o transport w formie cyfrowej

Szybko i bezpośrednio kieruj zapytania transportowe do usługodawców

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania jednocześnie aż do 50 wybranych partnerów biznesowych, wchodzących w skład utworzonej przez Ciebie wcześniej grupy odbiorców.

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysłania zapytania aż do 50 wybranych usługodawców jednocześnie

Miej wszystko pod kontrolą

Po wysłaniu zapytania o transport do wybranego partnera biznesowego zostanie ono automatycznie przeniesione do zakładki "Aktywne". W tej zakładce znajdziesz wszystkie otwarte zapytania o transport.

Porównuj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę.

Szczegóły dotyczące aplikacji

Jak dokładnie działa cyfrowa realizacja zleceń, wyjaśniamy na stronie Update Pool TIMOCOM Update Pool. Zapraszamy do zajrzenia na blog zawsze wtedy, kiedy chcesz uzyskać informacje dotyczące poszczególnych funkcji.

Wszystko w jednym miejscu

Co o aplikacji Zapytania o transport mówią nasi klienci

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

„Dzięki Systemowi firmy TIMOCOM przy przydzielaniu zleceń oszczędzamy aż do 60 procent czasu." Poprzez formularz możemy wprowadzać i wysyłać wszystkie dane. Nie czekamy już na e-maile z dokumentami czy potwierdzeniami ubezpieczenia, lecz robimy to wszystko online."

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Success Story & Film>
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

"Jesteśmy znacznie szybsi w planowaniu i realizacji zleceń. A dla nas absolutną zaletą jest to, że z Systemem firmy TIMOCOM mamy możliwość zapisywania wszystkich naszych zleceń transportowych, dzięki czemu możemy przechowywać wszystkie dane do audytu w jednym, centralnym miejscu."

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Success Story & Film>

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe poprzez cyfrowe zarządzanie zapytaniami o transport!

Jesteś zleceniodawcą? Kierując cyfrowo swoje zapytania o transport do wielu partnerów biznesowych jednocześnie, szybciej otrzymasz informacje o dostępności ofert i ich cenach.

Będąc zleceniobiorcą, możesz zwiększyć swoje obroty, składając oferty do otrzymanych zapytań o transport. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na dodatkowy zysk.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności przepisom o ochronie danych osobowych, które są uważane za jedne z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu Smart Logistics

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Do góry