TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

TIMOCOM Secure

to obszerny pakiet bezpieczeństwa dla klientów platform TIMOCOM. TIMOCOM Secure chroni użytkowników przed tak zwanymi czarnymi owcami. Zarówno przewoźnicy, jak spedytorzy korzystający z giełdy TC Truck&Cargo® są sprawdzeni, pewni i dają gwarancję należytego wykonania usługi. Przedsiębiorstwa, które chcą pracować z TC Truck&Cargo® muszą spełniać określone warunki, a proces weryfikacji jest na tyle szczegółowy, że żadna podejrzana firma nie otrzyma dostępu do programu. Również po podpisaniu umowy przeprowadzana jest stała kontrola użytkowników. Przemyślana sieć TIMOCOM Secure to także bezpieczeństwo techniczne, chroniące całą infrastrukturę teleinformatyczną. Każdy użytkownik otrzymuje ponadto dostęp w formie niemożliwego do odszyfrowania klucza bezpieczeństwa.
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.