TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

TIMOCOM Identify

to serwis, który pomaga przy sprawdzaniu partnerów biznesowych. W celu zlecenia identyfikacji, wymagane jest przesłanie wydrukowanej przez potencjalnego partnera biznesowego oferty z TC Truck&Cargo®, kopii uzyskanych dokumentów firmowych potencjalnego partnera biznesowego oraz kompletnie wypełnionego formularza zlecenia wraz z podaniem powodów wątpliwości. Odpowiedni formularz i dokładne wymagania można znaleźć na stronie www.timocom.pl, w zakładce „Bezpieczeństwo”. Komplet dokumentów należy przesłać drogą e-mailową na adres identify@timocom.com lub faxem pod numer +49 211 88 26 50 00. Zespół TIMOCOM Identify potrzebuje maksymalnie 5 godzin roboczych, aby przeprowadzić kompleksową i bezpłatną kontrolę. Odpowiedź udzielana jest pisemnie w dni robocze w godzinach od 08:00 do 17:00.
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.