TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

TC eMap®

to wydajny moduł kalkulacyjny tras z innowacyjną funkcją trackingu. Za jego pomocą można obliczać koszty przewozu ( może być też on podstawą do negocjacji cen ze zleceniodawcami), planować optymalną trasę przejazdu za pomocą czytelnej mapy Europy (bezpośrednio z poziomu oferty transportowej), sprawdzić natężenie ruchu na drogach oraz monitorować na jednej stronie pozycje wielu pojazdów, które korzystają z różnych systemów telematycznych (różne nadajniki GPS). Dla przewoźnika oznacza to, że nie musi on już udostępniać zleceniodawcom swoich loginów i haseł do programu trackingowego danego producenta, a to zapobiega na pewno wyciekowi poufnych informacji. Wszystkie dane są dostępne w określonym przez przewoźnika co do minuty przedziale czasowym i dotyczą wyłącznie wglądu w aktualną pozycję pojazdu i prędkość z jaką się porusza. Dodatkowo udostępniając w TC eMap® pojazdy do trackingu przewoźnik zdobywa przewagę konkurencyjną, nad firmami które z tej usługi nie korzystają. Jako partner handlowy taki przewoźnik jest bowiem bardziej wiarygodny dla potencjalnego zleceniodawcy, a jego towar bezpieczniejszy. Oprócz tego program poprawia przepływ informacji między kontrahentami, pozwala na znaczne oszczędności czasu oraz ograniczenie kosztów połączeń telefonicznych. Program powiązany jest ściśle z giełdą transportową i platformą przetargową firmy TIMOCOM. TC eMap® to unikalny na rynku produkt dla całego sektora TSL.
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.