TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

TC eBid®

to Europejska Platforma Przetargowa online dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego (firm załadowczych z sektora przemysłowo-handlowego, jak również dla spedytorów dokonujących załadunków i usługodawców transportowych). Program pozwala załadowcom na łatwe przeprowadzanie przetargów na przewóz ładunków na stałych trasach w oparciu o umowy długoterminowe, z kolei przewoźnikom ułatwia dostęp do międzynarodowych przedsiębiorstw, zapewnia im płynność finansową i stabilność zatrudnienia. Ogłaszając tylko jeden przetarg przy pomocy TC eBid® można dotrzeć do 36.000 potencjalnych, sprawdzonych usługodawców transportowych z całej Europy. Program TC eBid® działa obecnie w 44 krajach europejskich i został przetłumaczony na 24 języki. Innowacyjny produkt TIMOCOM na dobre wyeliminował największe wady tradycyjnego sposobu ogłaszania przetargów na przewóz ładunków (poprzez wysoką standaryzację i łatwą obsługę oszczędza się na kosztach całego procesu, rozległa ilość usługodawców transportowych zwiększa przy tym przejrzystość rynkową). Praca z programem umożliwia dostęp do ogromnej ilości frachtów jak i wolnych przestrzeni ładunkowych. To praktyczne i innowacyjne narzędzie, za pomocą którego można znaleźć liczne zachodnie oferty oraz bezpiecznie i efektywnie składać dyspozycje na całą Europę.

Patrz również:

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.