TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

TC Truck&Cargo®

to największa w Europie giełda ładunków i wolnych przestrzeni ładunkowych. To sztandarowy produkt firmy TIMOCOM Soft- und Hardware GmbH, która jest liderem na rynku. TC Truck&Cargo® to platforma, która umożliwia zawieranie zleceń transportowych, eliminując problemy kosztownych pustych przebiegów oraz bariery w pozyskaniu zagranicznych partnerów biznesowych. Z TC Truck&Cargo® korzystają firmy jednoosobowe oraz średnie i duże przedsiębiorstwa. Program działa obecnie w 44 krajach europejskich i został przetłumaczony na 24 języki. Do dyspozycji użytkowników programu codziennie jest nawet do 500.000 ofert, które zgłaszane są do systemu przez ponad 110.000 sprawdzonych międzynarodowych klientów. Daje to wynik ponad 516 mln ton ładunków rocznie. Baza danych ma przejrzystą budowę programową i jest łatwa w obsłudze. W giełdzie oferowane są ładunki wszystkich rodzajów; od przesyłek małych do ładunków ponadgabarytowych oraz wolne przestrzenie ładunkowe; od konwencjonalnych ciężarówek z przyczepami do naczep z silosami. Giełda została także rozszerzona o praktyczne rozwiązanie dla specjalistów z branży KEP (przesyłki kurierskie, ekspresowe i pocztowe). Giełda transportowa TC Truck&Cargo® zapewnia dostęp do krajowych i międzynarodowych ofert oraz do ofert wewnątrz innych państw (kabotaż). Podstawową zaletą oprogramowania TIMOCOM są bezpośrednie oferty ładunków zamieszczane przez sprawdzone międzynarodowe firmy. To gwarantuje wyższe stawki za fracht oraz krótsze terminy płatności. Sposób-funkcjonowania-TC-Truck&Cargo®

Patrz również:

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.