TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

Oferty transportowe

to zarówno oferty na wolne ładunki jak i na przestrzenie transportowe (krajowe i międzynarodowe) wystawiane przez przewoźników i spedytorów najczęściej w giełdzie transportowej. Proponowane klientom towary i usługi w zakresie transportu są szczegółowo opisane i w łatwy sposób można skontaktować się z każdym partnerem biznesowym w celu podjęcia współpracy (dysponent otrzymuje oferty transportowe w przejrzystym zestawieniu i może szybko sprzedać ładunek lub optymalnie załadować własny pojazd). Możliwe i wskazane zarazem jest także wpisywanie ofert własnych, aby jeszcze skuteczniej wykorzystywać swój park samochodowy lub dostarczyć powierzony towar na miejsce i czas. Wprowadzając do giełdy oferty transportowe usługodawcy redukują kosztowne puste przebiegi a zleceniodawcy mają szansę na znalezienie wiarygodnego przewoźnika. W giełdzie oferowane są ładunki oraz wolne przestrzenie w ciężarówkach wszystkich rodzajów. Wszystko po to, aby każdy z uczestników tej wymiany mógł wpisywać własne oferty transportowe oraz dokonywać selekcji ofert w oparciu o konkretne potrzeby.
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.