TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
TIMOCOM – Leksykon-transportowy
Leksykon transportowy

Internetowa giełda ładunków

to zaawansowana technologicznie platforma teleinformatyczna zaprojektowana z myślą o całej branży TSL. Narzędzie to w zaledwie kilku krokach umożliwia wyszukiwanie i wprowadzanie międzynarodowych ofert wolnych przestrzeni ładunkowych i frachtów przez uczestników łańcucha transportowego z całej Europy. Program pozwala na wdrożenie efektywnych mechanizmów wymiany informacji i nowoczesnych technik komunikacji w czasie rzeczywistym, a tym samym umożliwia wydajniejsze zarządzanie flotą i ładunkami przez 24h na dobę, niezależnie od dnia tygodnia czy roku. Internetowa giełda ładunków to pole spotkań biznesowych, wzajemnej wymiany informacji i danych oraz miejsce gromadzenia ofert. Z internetowej giełdy ładunków można korzystać na komputerze z dostępem do Sieci oraz mobilnie przy wykorzystaniu aplikacji na tablet lub smartfon. Przewoźnicy i spedytorzy mogą zatem logować się do niezbędnych programów zawsze wtedy, gdy ich potrzebują. Aby zawierane transakcje były nie tylko szybkie, ale także bezpieczne warto zainwestować w sprawdzoną giełdę ładunków.

Patrz również:

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.