Leksykon transportowy

Leksykon transportowy

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

TC eMap®

to wydajny moduł kalkulacyjny tras z innowacyjną funkcją trackingu. Za jego pomocą można obliczać koszty przewozu ( może być też on podstawą do negocjacji cen ze zleceniodawcami), planować optymalną trasę przejazdu za pomocą czytelnej mapy Europy (bezpośrednio z poziomu oferty transportowej), sprawdzić natężenie ruchu na drogach oraz monitorować na jednej stronie pozycje wielu pojazdów, które korzystają z różnych systemów telematycznych (różne nadajniki GPS). Dla przewoźnika oznacza to, że nie musi on już udostępniać zleceniodawcom swoich loginów i haseł do programu trackingowego danego producenta, a to zapobiega na pewno wyciekowi poufnych informacji. Wszystkie dane są dostępne w określonym przez przewoźnika co do minuty przedziale czasowym i dotyczą wyłącznie wglądu w aktualną pozycję pojazdu i prędkość z jaką się porusza. Dodatkowo udostępniając w TC eMap® pojazdy do trackingu przewoźnik zdobywa przewagę konkurencyjną, nad firmami które z tej usługi nie korzystają. Jako partner handlowy taki przewoźnik jest bowiem bardziej wiarygodny dla potencjalnego zleceniodawcy, a jego towar bezpieczniejszy. Oprócz tego program poprawia przepływ informacji między kontrahentami, pozwala na znaczne oszczędności czasu oraz ograniczenie kosztów połączeń telefonicznych. Program powiązany jest ściśle z giełdą transportową i platformą przetargową firmy TIMOCOM. TC eMap® to unikalny na rynku produkt dla całego sektora TSL.

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Brakuje ważnych informacji. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych..

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej