Leksykon transportowy

Leksykon transportowy

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

TC Profile®

to największy i najbezpieczniejszy europejski indeks firm transportowych zintegrowany z międzynarodową giełdą ofert transportowych TC Truck&Cargo®. Zawiera on szczegółowe profile przedsiębiorstw, łącznie z danymi kontaktowymi 30 000 aktywnych, sprawdzonych dostawców usług transportowych i logistycznych z całej Europy. Katalog daje użytkownikom możliwość znalezienia odpowiednich partnerów biznesowych. To w nim każda firma tworzy swoją profesjonalną wizytówkę - firma udostępnia dane o rodzaju działalności, posiadanym taborze czy obsługiwanych relacjach. Można tam znaleźć tylko firmy aktualnie dostępne w giełdzie (nie ma tzw. „martwych dusz”).

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Brakuje ważnych informacji. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych..

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej