Leksykon transportowy

Leksykon transportowy

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Oferty transportowe

to zarówno oferty na wolne ładunki jak i na przestrzenie transportowe (krajowe i międzynarodowe) wystawiane przez przewoźników i spedytorów najczęściej w giełdzie transportowej. Proponowane klientom towary i usługi w zakresie transportu są szczegółowo opisane i w łatwy sposób można skontaktować się z każdym partnerem biznesowym w celu podjęcia współpracy (dysponent otrzymuje oferty transportowe w przejrzystym zestawieniu i może szybko sprzedać ładunek lub optymalnie załadować własny pojazd). Możliwe i wskazane zarazem jest także wpisywanie ofert własnych, aby jeszcze skuteczniej wykorzystywać swój park samochodowy lub dostarczyć powierzony towar na miejsce i czas. Wprowadzając do giełdy oferty transportowe usługodawcy redukują kosztowne puste przebiegi a zleceniodawcy mają szansę na znalezienie wiarygodnego przewoźnika. W giełdzie oferowane są ładunki oraz wolne przestrzenie w ciężarówkach wszystkich rodzajów. Wszystko po to, aby każdy z uczestników tej wymiany mógł wpisywać własne oferty transportowe oraz dokonywać selekcji ofert w oparciu o konkretne potrzeby.

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Brakuje ważnych informacji. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych..

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej