Leksykon transportowy

Leksykon transportowy

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Giełda ofert transportowych

Giełda ofert transportowych zwana też giełdą frachtów i przestrzeni ładunkowych to wirtualny rynek przeznaczony głównie dla spedytorów i przewoźników. Dzięki możliwości zgłaszania nadmiarowych lub brakujących ofert przewozowych i ładunkowych osiągają oni optymalne wykorzystanie mocy przerobowych, zdobywają nowe zamówienia, unikają kosztownych pustych przebiegów, zwiększają wydajność działania, poprawiają rentowność. Giełda transportowa to nowoczesna platforma teleinformatyczna, która umożliwia szybki i łatwy dostęp do tysięcy ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych umieszczanych w jednym miejscu przez krajowe i międzynarodowe firmy z sektora TSL.

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Brakuje ważnych informacji. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego (zarejestruj teraz), wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej