skip navigation
TIMOCOM ID 296 /Klient TIMOCOM od 1997

"Nie poddawać się nigdy

Jest rok 1991. Roman zakłada firmę transportową i kupuje pierwszą ciężarówkę. Początkowo jeździ sam. Nawiązuje pierwsze kontakty z firmami w Niemczech, ale dochodzi do wniosku, że samotnie ciężko będzie mu rozwinąć skrzydła. Poprzez znajomych dowiaduje się, że jest ktoś kto może mu pomóc. Dochodzi do spotkania… Jarek okazuje się być pasjonatem transportu i profesjonalistą. Sprzedaje swój pierwszy samochód – niedawno odebranego z fabryki ukochanego „malucha”. Razem nabywają drugą ciężarówkę…

Poza horyzont

TIMOCOM Reference: KMTD – Roman Kaczor i Jarosław Basiak – czyli właściciele KMTD  (Krajowy i Międzynarodowy Transport Drogowy)

Dziś Roman Kaczor i Jarosław Basiak, czyli właściciele KMTD – Krajowy i Międzynarodowy Transport Drogowy z nostalgią wspominają początki firmy. „Przeszło 27 lat na rynku, razem…”śmieje się Jarek. Do pracy nadal mają takie same podejście. „Do sukcesu prowadzi ciężka praca i uczciwość”, tego Roman nauczył się od swojego ojca - rybaka, tego uczą nowe pokolenie, które wkroczyło już do firmy. Stanowią zgrany, rodzinny zespół – taką załogą można pływać nawet w sztormie. Odpowiedni ludzie, nowoczesna flota i cyfrowe wsparcie TIMOCOM gwarantują niezawodność. „Tej pracy, którą my wykonujemy, lepiej wykonać nie można. Są firmy, które wykonują ją równie dobrze, ale lepiej – nie. I ja się pod tym podpisuję” mówi Roman opowiadając o KMTD.

Do góry