TIMOCOM Augmented Logistics

Nowa odsłona marki TIMOCOM

Branża logistyczna ulega transformacji. TIMOCOM również. Mamy nową wizję i misję na przyszłość naszą i branży. Ten nowy strategiczny cel powinien znaleźć odbicie w naszym nowym wizerunku.

Jakie pytanie Państwa interesuje?

Zmieni się logo, hasło i nazwa "platforma transportowa". Nasz niebieski kolor zachowamy.
Branża logistyczna ulega transformacji i TIMOCOM również. Ponieważ łączymy zleceniodawców i zleceniobiorców, maszyny i systemy, dane i wartości dodane. Nasz system integruje się w procesy naszych Klientów od ich rozpoczęcia do realizacji. Przez bezpośrednią wymianę doświadczeń z naszymi Użytkownikami możemy stale się doskonalić. Wszystko to i więcej odzwierciedla nasze nowe logo TIMOCOM.
Nowe logo wprowadzimy wraz z naszą prezentacją na targach IAA 2018 w Hanowerze dn.20.9. Później trochę czasu zajmie nam zmiana wszystkiego. Może się w tym czasie zdarzyć, że ewentualnie tu i ówdzie zobaczą Państwo jeszcze nasze stare logo.
Naszą misją jest uczynienie logistyki inteligentną, bezpieczną i prostą. Wyrażamy to krótko i zwięźle naszym hasłem Augmented Logistics. Angielskie słowo "augmented" oznacza poszerzony, poprawiony, wzmocniony, powiększony i podwyższony. Dlatego pasuje idealnie do tego, co TIMOCOM robi. Gdyż każde usprawnienie TIMOCOM czyni codzienną pracę naszych użytkowników inteligentniejszą, bezpieczniejszą i prostszą. W ten sposób polepszamy lub rozszerzamy możliwości naszych Klientów a tym samym całej logistyki - aby odnosili jeszcze większe sukcesy. Krótko mówiąc: Augmented Logistics to rozszerzenie logistyki przez inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania dla codziennych wyzwań Klientów TIMOCOM.
Jesteśmy dumni z tego, że także w przyszłości będziemy mogli oferować naszym użytkownikom wszystkie zalety największej giełdy transportowej Europy. Jednocześnie TIMOCOM jest od dawna czymś więcej niż tylko giełdą transportową czy platformą skupiającą się jedynie na transporcie. TIMOCOM jest sumą wielu różnych aplikacji, usług i interfejsów oraz sieci z ponad 45.000 sprawdzonych firm. Te poszczególne składowe są ze sobą tak powiązane, że współpracują ze sobą systematycznie. Z tego powodu kontynuujemy teraz naszą komunikację i wykonujemy kolejny logiczny krok. TIMOCOM jest pierwszym systemem Smart Logistics w Europie.
Nie. Nic się nie zmieni w istniejących umowach i ustaleniach. Także kanały kontaktu i Państwa dostęp do TIMOCOM pozostaną bez zmian.
Tak. TimoCom Soft- und Hardware GmbH przekształci się w TIMOCOM GmbH, forma prawna pozostanie ta sama. Jednocześnie adres siedziby głównej zmieni się na Timocom Platz 1, D-40699 Erkrath.

Nie znaleźli Państwo tutaj odpowiedzi na swoje pytania? Jeśli tak, prosimy o kontakt z Działem Marketingu.

rgronski@timocom.com

Do góry