TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom Social Media

TimoCom na serwisach społecznościowych

Facebook, Twitter czy YouTube – świat TimoCom jest prezentowany na wielu platformach społecznościowych. Tutaj znajdziesz zestawienie naszych działań na tych portalach.

Social Media w TimoCom
Facebook Logo
Filmy o TimoCom na YouTube
YouTube Logo

Tu obejrzysz filmy opublikowane ostatnio na naszym kanale YouTube.

Świąteczna akcja TimoCom 2016
14.12.2016

W tym roku pracownicy TimoCom postanowili wspomóc gwiazdkowy konwój prezentów. Te ciężarówki zawiozą prezenty osierocony...

Jak TimoCom łączy frachty z pojazdami
06.12.2016

TimoCom to największa platforma transportowa w Europie. Łączymy przedsiębiorstwa z sektora produkcji i handlu z firmami ...

TC Truck&Cargo®: Miejsca za-/rozładunku
22.09.2016

Lepsza podstawa planowania i przejrzystość poprzez dodanie kolejnych miejsc za-/rozładunku. Nowość: Dodatkowo do miejsc...

Google+
Google Plus Logo

Przyłącz się do nas na Google+. Tam w prosty sposób możesz się z nami skontaktować i na bieżąco śledzić wszystkie ważne informacje dotyczące TimoCom.

Twitter
Twitter Logo

Dołącz do nas na Twitterze, a w każdej chwili będziesz mieć dostęp do informacji o nowościach i wydarzeniach w TimoCom.

Instagram
Instagram Logo

Czasem zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów - dołącz do nas na Instagramie, a zyskasz dostęp do najświeższych informacji TimoCom i to w 16,7 milionach kolorów!

LinkedIn
Linkedin Logo

Śledź na bieżąco aktualności dotyczące firmy i dołącz do międzynarodowej społeczności TimoCom na LinkedIn.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.