TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Newsletter TimoCom Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Prosimy uzupełnić brakujące informacje. Aby rozpocząć proces pobierania, wszystkie pola muszą być wypełnione.

Wszystkie pola z '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego (zarejestruj teraz), wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności.

Rejestracja do newslettera:

Państwa dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przekazane do bazy danych firmy emarsys eMarketing Systems AG Märzstrasse 1 in 1150 Wien (Sąd Gospodarczy Wiedeń FN, Nr Rejestru 197024t) w celu wysyłania, za pomocą poczty elektronicznej, informacji od firmy TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Firma emarsys eMarketing Systems AG podporządkowała się federalnemu prawu o ochronie danych osobowych, jak również wytycznym TimoCom Soft- und Hardware GmbH.

W dowolnym momencie możecie Państwo zrezygnować z przetwarzania i wykorzystywania Państwa danych osobowych, kierując rezygnację bezpośrednio do nas.

Newslettery – Artykuły

Aktualności

Tutaj znajdą Państwo aktualne i poprzednie newslettery.

01.09.16

Ponieważ praktyki płatnicze w zależności od kraju są bardzo zróżnicowane, nie można poruszać się w branży transportowej bez profesjonalnego zarządzania wierzytelnościami. ... więcej

25.06.15

Wywiad miesiąca z Panem Piotrem Słomskim - Dyrektorem Logistyki Mebli w firmie F.F. Fracht Sp. z o.o. ... więcej

27.05.14

Sprawdzamy jak program oceniają jego użytkownicy ... więcej

07.05.14

Wywiad miesiąca z Panem Krzysztofem Nowosielskim, Managerem Spedycji w firmie Adar sp. z o.o. ... więcej

07.08.13

Od kilku tygodni klienci platform oferowanych przez firmę TimoCom mogą bezpłatnie korzystać z zupełnie nowej mapy, która wzbogacona została o funkcję monitorowania pojazdów. Innowacyjny TC eMap® w znakomity sposób udoskonala działanie dotychczasowych produktów firmy: wiodącej na europejskim rynku giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®, platformy przetargowej TC eBid® oraz ... więcej

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.