TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Za pomocą TC eBid® przetargi transportowe nabierają sensu

Düsseldorf 2010-09-10 – Już od kilku tygodni na europejskim rynku transportowym znajduje się znacznie więcej ofert ładunków niż wolnych przestrzeni ładunkowych, i to w sytuacji, gdy wzrost gospodarczy dopiero nabiera rozpędu. W najbliższej przyszłości zapowiadane jest powiększenie się tej przepaści. Dlatego już od teraz warto zatroszczyć się o zapewnienie sobie możliwości na przyszłość. TC eBid®, platforma online dla europejskich przetargów transportowych z TimoCom, jest idealnym środkiem do realizacji tego celu.

W następstwie kryzysu gospodarczego wielu usługodawców transportowych zostało zmuszonych do drastycznego zmniejszenia swojego taboru. Obecnie zaczyna być odczuwalny brak tych samochodów. Nawet jeśli w dniu dzisiejszym sytuacja nie przedstawia się tak ekstremalnie- inteligentny załadowca patrzy dalej w przyszłość i dostrzega, że gdy ponownie nadejdzie hossa, coraz trudniej będzie znaleźć środki, by wywieźć ładunki z magazynów. Z tego powodu załadowcy z sektora przemysłu i handlu czy też dokonujący załadunków spedytorzy, którzy nie chcą pozostać z przysłowiową „ręką w nocniku” już teraz powinni zacząć organizować przetargi na transport swoich ładunkówi poprzez TC eBid®.

Już dziś zacząć myśleć o jutrze
Za pomocą platformy przetargowej –TCeBid firmy TimoCom zgodnie z powiedzeniem „dobry plan to połowa sukcesu“, można łatwo i efektywnie zabezpieczyć sobie możliwości załadunkowe na przyszłość. Zlecenie transportowe ustawione dziś można bowiem uruchomić w dowolnym momencie w przyszłości. W ten sposób zleceniodawcy otrzymują maksymalne bezpieczeństwo przy planowaniu. Niezależnie od tego, jak bardzo skurczy się dostępna przestrzeń ładunkowa – klienci TimoCom zapewnili ją sobie już dawno.

Po prostu pewnie i skutecznie
Proces przetargu jest nie tylko prosty, jest również praktyczny: wszystkim stronom oszczędza się skomplikowanych tabel, nieaktualnych spisów adresowych czy przeciągających się rozmów telefonicznych. Kompletny proces rejestrowany jest elektronicznie i dokumentowany w przejrzysty i intuicyjny sposób. TC eBid® jest przy tym niezwykle efektywny: każdym przetargiem można dotrzeć potencjalnie do 30.000 usługodawców transportu - w całej Europie. W powiązaniu z przetargiem można uzyskiwać miarodajne wyniki oceny i współczynniki. Stanowi niebywałą pomoc przy rozeznaniu się wśród cen rynkowych i tworzy dobrą podstawę decyzyjną przy doborze usługodawców.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.