TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Wyjątkowa oferta dla branży transportowej

Współpraca między producentem opon a giełdą transportową

Düsseldorf, 29.09.2014. TimoCom, dostawca wiodącej w Europie giełdy transportowej oraz Pirelli - jeden z największych światowych producentów opon, nawiązali współpracę, dzięki której użytkownicy platform TimoCom przy zakupie opon ciężarowych z grupy Pirelli, zyskają specjalne przywileje. Otóż każdy, kto do 31.01.2015 roku zarejestruje się na stronie Pirelli.pl – w zakładce Ciężarówki i Autobusy oraz do 30.06.2015 roku dokona zakupu opon ciężarowych tej firmy, otrzyma zwrot części opłat za użytkowanie giełdy TimoCom.

Poszanowanie środowiska naturalnego jest jednym z priorytetów obu firm, a w branży transportowej, do której skierowana jest oferta przyjmuje także inny wymiar. Wynika to z faktu, że przewoźnik, dzięki korzystaniu z giełdy transportowej TimoCom może uniknąć pustych przebiegów, a użytkując jednocześnie trwałe i oszczędne opony marki Pirelli, zmniejsza zużycie paliwa i jednocześnie redukuje emisję CO2.

 

Dwie wiodące marki

"Mam nadzieję, że dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy naszymi firmami zmotywujemy naszych klientów do tego, by wybierali bezpieczne opony o wysokiej jakości. Dodatkową zachętą będzie zwrot części kosztów abonamentu za użytkowanie platformy TimoCom dla tych klientów, którzy dokonają zakupu opon Pirelli", wyjaśnia Chief Representative firmy TimoCom, Marcel Frings. Pirelli to firma z tradycjami; znana na całym świecie również ze swojego zaangażowania w sporty motorowe. Niedawno wprowadziła na rynek nową generację opon serii 01 dla samochodów ciężarowych, charakteryzującą się doskonałami parametrami w każdych warunkach. Obok znacznie wydłużonych przebiegów, nowa seria wyróżnia się przede wszystkim większą odpornością i lepszą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni oraz skutecznie obniża zużycie paliwa, co zostało potwierdzone najwyższymi notami w europejskim systemie etykietowania opon.
 

Dla wszystkich użytkowników TimoCom akcja Cashback na opony Pirelli do pojazdów ciężarowych trwa do 30.06.2015 roku. "Jeśli ktoś właśnie planuje inwestycję w nowe opony, powinien się pospieszyć, by nie przegapić tej wyjątkowej oferty." mówi Frings.

 

Więcej informacji o akcji Cashback firmy TimoCom na stronie www.pirelli.pl - w zakładce Ciężarówki i Autobusy oraz www.timocom.pl

 

Potrzebujesz innych, ciekawych grafik i obrazów? Zajrzyj do naszej teczki w newsroom'ie pod adresem http://www.timocom.pl/News

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.